Categoria de concurs - Programare

Categoria PROGRAMARE

Dacă te pregăteşti să devii un bun programator atunci nu trebuie să înveţi doar limbajul de programare ci trebuie să înveţi să rezolvi probleme.

Dacă eşti la început de drum atunci te invităm să te înscrii la secţiunile pentru începători, dar dacă ai mai participat la olimpiade si concursuri te invităm să te înscrii la secţiunile pentru avansaţi. Detalii despre programa concursului găseşti mai jos.

Evaluarea problemelor de programare din cadrul acestui concurs se realizează cu un sistem automat de evaluare, fără prezenţa concurenţilor. Pentru fiecare problemă din cadrul probei de concurs, se poate acorda un punctaj cuprins între 0 și 100. Sistemul de evaluare impune respectarea cu rigurozitate a cerințelor specificate în enunțul problemei şi a regulilor de formatare a fişierelor de test. Detalii despre aceste cerinţe găseşti aici.

Criterii de jurizare:

  • vor fi descalificaţi elevii care vor prezenta surse asemănătoare;
  • dacă doi sau mai mulţi concurenţi vor obţine acelaşi punctaj total, ordinea clasamentului va fi dată de timpul de încarcare pe site al ultimei surse şi de ordinea lexicografică descrescătoare a punctajelor obţinute la fiecare problemă, dispuse descrescător;
  • dacă un concurent se înscrie la mai multe categorii de vârstă (de exemplu una din secţiunile 9-10 şi sectiunea 11-12) va putea intra în cursa pentru premii doar la nivelul corespunzător clasei sale, nivel declarat în secţiunea profilulul său;
  • înainte de acordarea premiilor toate informaţiile legate de nivelul de vârstă al participanţilor trebuie validate printr-o adeverinţa de la şcoala de provenienţă.

Suportul teoretic necesar pentru participarea la concursul online de informatică Empowersoft - editia 2018

Secțiunea începători clasele 5-6
  • Elemente de bază ale limbajului de programare
  • Tipuri simple de date (întreg, logic, char)
  • Structurile liniară, alternativă și repetitivă
  • Algoritmi care prelucrează tipuri simple de date
  • Lucrul cu fișiere text
Secțiunea avansați clasele 5-6
  • Elemente de bază ale limbajului de programare
  • Tipuri simple de date (întreg, logic, char, real)
  • Structurile liniară, alternativă și repetitivă
  • Algoritmi care prelucrează tipuri simple de date
  • Lucrul cu fișiere text
  • Tablouri unidimensionale și bidimensionale
  • Algoritmi care folosesc tipuri simple și tablouri
Secțiunea începatori clasele 7-8
  • Elemente de bază ale limbajului de programare
  • Tipuri simple de date (întreg, logic, char, real)
  • Structurile liniară, alternativă și repetitivă
  • Algoritmi care prelucrează tipuri simple de date
  • Lucrul cu fisiere text
  • Tablouri unidimensionale
Secțiunile clasele 7-8 avansați respectiv 9-10 începători
  • Elemente de bază ale limbajului de programare
  • Tipuri simple de date (întreg, logic, char, real) și tipuri structurate (înregistrare)
  • Structurile liniară, alternativă și repetitivă
  • Algoritmi care prelucrează tipuri simple de date
  • Lucrul cu fișiere text
  • Tablouri unidimensionale și bidimensionale
  • Algoritmi care folosesc tipuri simple și tablouri
  • Șiruri de caractere
  • Subprograme definite de utilizator
  • Probleme de combinatorică (permutari, submulțimi)
  • Probleme de geometrie plană într-un sistem de coordonate
Secțiunile 9-10 avansați respectiv 11-12
  • programa de concurs respectă programa concursurilor naționale de informatică

Concurenți înscriși

Secțiunea 5-6 începatori
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ABBASI FAR KOSH DARIUS-TEODOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
2 ALBUICA OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA VIOLETA GRECEA
3 AMORARITEI BIANCA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA", IASI MARINEL SERBAN
4 ANDREI MIRUNA KARINA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" KISCH MARIANA, ANTONIA MOCANU
5 APOSTOL ANISIA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
6 ARDELEAN ALEX GABRIEL CENTRUL JUDETEAN DE EXCELENTA SATU MARE SABOU RITA
7 ARMACZKI ADRIANA SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL VASILE PETRE ANDREEA
8 BALAUR FRANCESCA SCOALA GIMNAZIALA NR 79 -
9 BALAUR MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR 79 -
10 BARBU ANTONIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANA
11 BARBU ANTONIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANA
12 BELEUZ MARIUS ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
13 BELEUZ MARIUS ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
14 BERGHEA SARA SCOALA GIMNAZIALA NR. 56 KISCH MARIANA
15 BIGU CEZAR DORU COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD CAMENITA DANIELA
16 BIZIC ANDREEA STEFANIA GIMNAZIALĂ ȘERBAN-VODĂ FLORIN USTUROIU
17 BOBEI VLAD ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NUMARUL 79 MARIANA KISCH
18 BOITOR TEOFIL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SANDOR NICOLETA
19 BOTNARU VICTOR PALATUL COPIILOR CONSTANȚA RĂDULESCU RAMONA
20 CADIR TIMUR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CRISTIAN FRANCU, ISABELA COMAN
21 CAPITAN DRAGOS MIHAI COLEGIUL NATIONAL "IOAN SLAVICI" SATU MARE VIDA FELICIA
22 CARAUSU FILIP STEFAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCK
23 CAZAN DORIN COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
24 CHILINTAN IULIA MARIA LICEUL TEORETIC GERMAN "JOHANN ETTINGER" SATU MARE SABOU RITA
25 CHILINTAN IULIA MARIA LICEUL TEORETIC GERMAN "JOHANN ETTINGER" SATU MARE SABOU RITA
26 CIMPAN PAUL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SABOU RITA
27 CIOCEA TIBERIU COLEGIUL "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PLOIESTI RADU LUMINITA
28 COSTIA CODRINA-STEFANA COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA", IASI MARINEL SERBAN
29 CRISTEA RARES SCOALA GIMNAZIALA NR 56 MARIANA KISCH
30 DAVID SILVIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
31 DAVIES VIMAL ANDREW ȘCOALA GIMNAZIALĂ SFÂNTUL VASILE PLOIEȘTI PETRE SORINA-ANDREEA
32 DEMIAN ALEXANDRA BIANCA COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD DELIA ILEA
33 DICU DARIA GABRIELA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
34 DIEN NAM CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST KISCH MARIANA
35 DINU ANDREEA IRINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
36 DOLEJAN FILIP-DIMITRI PALATUL NATIONAL AL COPIILOR VALENTIN BOCA
37 DRAGAN SEBASTIAN GICA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ISABELA COMAN
38 DRAGOMIR DENISA ELENA LICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" ISABELA COMAN, CRISTIAN FRANCU
39 DUMITRESCU SARA MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
40 EL-IBRAHIM AMER COLEGIUL NATIONAL "ION NECULCE" KISCH MARIANA
41 FARES YUSUF LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH
42 FILOTE IONUT SCOALA GIMN. NR. 3 GALATI MUNTEANU MADALINA
43 GHIBERDIC DAVID SCOALA GIMNAXIALA NUMARUL 79 KISCH MARIANA
44 GHICA ALEXANDRU DARIUS SCOALA GIMNAZIALA NR 49 MARIANA KISCH
45 GRANAT ANDREI IONUT LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA PILAT ELENA MIHAELA
46 GRATIANU EDUARD MIREL SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 KISCH MARIANA, GOGOAȘE FLORINA
47 GRIGOROROIU VLAD LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH,ALI CABAS
48 GURGUIATU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" FOCSANI OPREA MARILENA
49 HERASTEANU GEORGE LUCIAN SCOALA GIMNAZIALA MARTISOR INA STEFANESCU
50 IONESCU DAVID SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 KISCH MARIANA
51 IONESCU TEODORA-ELPIDIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ISABELA COMAN, SIMONA IONESCU
52 IORDACHE RARES MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA"TUDOR VIANU" ISABELA COMAN, FRANCU
53 ISMANA ANDREI STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ISABELA COMAN
54 IULIA SCARLAT LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS KISH MARIANA
55 IVAN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR. 195 KISCH MARIANA
56 IVAN CALIN SCAOLA GIMNAZIALA NR. 195 KISCH MARIANA
57 IVAN CALIN SCAOLA GIMNAZIALA NR. 195 KISCH MARIANA
58 IVAN DRAGOS SCOALA GIMNAZIALA NUMARUL 79 MARIANA KISCH
59 LAZARESCU ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NUMARUL 56 KISCH MARIANA
60 LUP ANDREI MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ISABELLA COMAN, ANCA KNOPF
61 LUPULETI VLAD CALIN COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN" PIT-RADA VASILE
62 MACOVEI CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENIE
63 MACOVEI CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENIE
64 MANZU RAZVAN SCOALA GIMN. NR. 3 GALATI MUNTEANU MADALINA
65 MIHNEA MOROSAN SASHA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, KISCH MARIANA
66 MOCANU DARIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DANA LICA
67 MOGOS STEFAN ANDREY SCOALA GIMNAZIALA NR 2 ORESTI NICI UN PROVESOR
68 MR PIGMAN C.N.I.T.V COMAN ISABELA
69 NEGREA VLAD COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA
70 NICU ALEXANDRU CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA KISCH MARIANA,CATALIN FRANCU,ALI CABAS,IZABELA COMAN
71 PADIU RARES LICEUL TEORETIC "SCOALA EUROPEANA BUCURESTI" MARIANA KISCH
72 PADURE DAMIAN GIMNAZIALA NR.56 KISCH MARIANA
73 PANAITE IOAN-CEZAR COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" FOCSANI OPREA MARILENA
74 PAUNESCU ALEXIA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI CONSTANTINESCU GH CRISTINA
75 PAVEL MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR 56 KISH MARIANA
76 PLOHI DAN-IOAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 46 KISCH MARIANA
77 POPESCU ERIK MAXIMILIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
78 POPESCU LARA MARIA LICEUL TEORETIC BILINGV "MIGUEL DE CERVANTES" POPESCU CRISTIANA
79 POPESCU LUCAS ANDREI LICEUL TEORETIC BILINGV "MIGUEL DE CERVANTES" POPESCU CRISTIANA
80 POPESCU RADU GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR 79 MARIANA KISCH
81 POTOPEA MIHAELA COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
82 PREDESCU SEBASTIAN ION COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
83 PRUSAC ANA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL "EMIL RACOVITA" IAȘI MARINEL ȘERBAN
84 RINDASU ELISABETA-BENDIS COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA", IASI SERBAN MARINEL
85 ROBOTIN CATALIN COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
86 ROINITA ALEXANDRU-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" FOCSANI OPREA MARILENA
87 ROTARU IULIAN COLEGIUL "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PLOIESTI RADU LUMINITA
88 RUSU CEZAR CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA", IASI MAIAN SERBAN
89 RUXANDRA TUTUNARU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ISABELA COMAN
90 SERE TIMEA PAULA SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA ELIADE SATU MARE SABOU RITTA
91 SOFRONIE MARIA RUXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" KISCH MARIANA
92 STAMAT VLAD GABRIEL PALATUL COPIILOR CONSTANȚA RĂDULESCU RAMONA
93 STAN RADU COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA", IASI ŞERBAN MARINEL
94 STANCIU GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI LUMINITA NASTASE
95 STERE TEODOR IOANIN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
96 STROE IOANA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, KISCH MARIANA
97 ȘERBA OANA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,, MIRCEA ELIADE " SATU MARE SABOU RITA
98 TCACI ALIN COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
99 TEO SANDU COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA", IASI MARINEL SERBAN
100 TIGANUS VLAD COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI BALACEA GEORGETA
101 TRAISTARU DRAGOS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
102 TRĂISTARU DRAGOȘ COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
103 URSACHE ȘTEFAN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI VIRGA LILIANA; URSACHE LILIANA
104 VISAN MIHNEA ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.88 KISCH MARIANA
105 VOINEA ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR 79 KISCH MARIANA
106 WILDENBERG ADAM SCOALA GIMNAZIALA NR.190 KISCH DRAGOS
107 ZANE AGNES COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RAPEANU LUMINITA
108 ZANE AGNES COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RAPEANU LUMINITA
109 ZOB ALEXANDRU MIHAI SCOALA GIMNAZAIALA NR. 49 KISCH MARIANA
Secțiunea 5-6 avansați
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ALBERT AIZIC ANDRE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ISABELA COMAI
2 ANDREI LUCA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA KISCH MARIANA
3 ANDREI MIRUNA KARINA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" KISCH MARIANA, ANTONIA MOCANU
4 ASGARI ARMIN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CRISTIAN FRANCU , ALI CABAS , COMAN ISABELA , KISCH MARIANA
5 BACILA MARCU SCOALA GIMNAZIALA OLTEA DOAMNA ORADEA FAUR PATRICIA
6 BADEA LUCIAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ISABELA COMAN, FRANCU CRISTIAN
7 BADEA LUCIAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA, FRANCU CRISTIAN
8 BAZAVAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
9 BENESCU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ISABELA COMAN
10 BERECHET TUDOR COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI BALACEA GINA
11 BOABES RAZVAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCH
12 BREAZU VLADUT LICEUL TEORETIC "PETRE PANDREA" BALS CRISTINA OLTEANU
13 BURAC VLAD-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ISABELA COMAN, CRISTIAN FRANCU
14 BURAC VLAD-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ISABELA COMAN, CRISTIAN FRANCU
15 CADIR TIMUR ICHB ALI CABAS, CRISTIAN FRANCU, ISABELA COMAN
16 CALOTA ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" INSABELA COMAN
17 CARACIONI OCTAVIAN LUCA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE ŞANDOR NICOLETA SURDUCAN LIANA VIDA FELICIA
18 CAZAN DORIN COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
19 CEMARTAN NICOLAE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ANCA KNOPF,ISABELA COMAN
20 CHIVU ANDREEA ANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
21 CIOBANU BIANCA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
22 CIULEI MARIO SCOALA NR. 29 ADINA BIRSAN
23 COJOCARIU DRAGOS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
24 COJOCARU AMALIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA,FRANCU CRISTIAN,KNOPF ANCA
25 CRISTEA CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCH
26 CRISTEA RARES SCOALA GIMNAZIALA NR 56 MARIANA KISCH
27 DABIJA BIANCA-ELENA COLEGIUL NATIONAL "G.VRANCEANU" BACAU PROF. VIERU ILIE
28 DEMIAN ALEXANDRA BIANCA COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD DELIA ILEA
29 DENCIU ANDREI CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" PIATRA NEAMT OLARU LIVIU-CONSTANTIN
30 DIACONU ALEXNADRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA KISCH
31 DIEN NAM CAMBRIDGE SCHOOL OF BUCHAREST KISCH MARIANA
32 DOBLEAGA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
33 DOBRA NICOLETA EMILIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
34 DOLEJAN FILIP-DIMITRI PALATUL NATIONAL AL COPIILOR VALENTIN BOCA
35 DRAGHICI PAUL COLEGIUL NATIONAL "IENACHITA VACARESCU" TARGOVISTE VLAD CATALINA
36 DRAGOIU IULIA GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
37 DRAGOMIR DENISA ELENA LICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" ISABELA COMAN, CRISTIAN FRANCU
38 DRAGOMIRESCU AIDA INTERNATIONAL SCHOOL OF BUCHAREST MARIANA KISCH
39 DUGULEANU ANA-VALERIA CLUBUL COPIILOR SECTOR 1 KNOPF ANCA
40 DUGULEANU ANA-VALERIA CLUBUL COPIILOR SECTOR 1 KNOPF ANCA
41 DUMITRESCU KARINA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
42 DUMITRU MATEI TUDOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCK, ALI CABAS
43 EDWARD TORAC COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI ALICE GEORGESCU
44 EL-IBRAHIM AMER COLEGIUL NATIONAL "ION NECULCE" KISCH MARIANA
45 ENĂCHESCU ANDREI FLORIN COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" PIATRA NEAMT OLARU LIVIU-CONSTANTIN
46 ERENA MARK-THEODOR COLEGIUL GERMAN "GOETHE" ANCA KNOPF
47 FARES YUSUF LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH
48 FUIOREA IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
49 GHICA TUDOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS,MARIANA KISCH
50 GROSU ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "SERBAN VODA" INA STEFANESCU, BOCA VALENTIN
51 HENDOREANU ANDREI SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA NUMARUL 142 MARIANA KISCH
52 HOSSU ALEXANDRU COLEGIUL DE INFORMATICA TUDOR VIANU IZABELA COMAN
53 IOAN MIHAI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
54 IONESCU DAVID SCOALA GIMNAZIALA NR. 280 KISCH MARIANA
55 IONESCU IOAN DORIAN SCOALA MIRCEA CEL BATRAN, CURTEA DE ARGES BARBU VASILE
56 IONESCU MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
57 IONESCU-MIRCEA DAVID-ANDREI SCOALA NR. 79 MARIANA KISCH
58 IONITA DIANA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
59 IORDACHE RARES MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA, FRANCU
60 IORDACHE RARES MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA"TUDOR VIANU" ISABELA COMAN, FRANCU
61 IPATE ELISA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA FRANCU CRISTIAN
62 ISMAIL ALI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ANCA KNOPF,COMAN ISBELA
63 LAZARESCU ANDREI SCOALA GIMMAZIALA NUMARUL 56 MARIANA KISCH
64 LAZARESCU ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NUMARUL 56 MARIANA KISCH
65 MAFTEI ANDREI IULIAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI BALACEA GEORGETA
66 MENDELSOHN MENDEL COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI BALACEA GEORGETA
67 MIHAI MOCANU ADRIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ISABELA COMAN, CRISTIAN FRANCU
68 MIHAILA A.D LIA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ISABELA COMAN
69 MIHAILESCU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
70 MOMOIU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI BALACEA GEORGETA
71 MUSAT TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" CRISTIAN FRANCU
72 NEAGOIE MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" KISCH MARIANA
73 NICOLA VICTOR-TEODOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA, CRISTIAN FRANCU
74 NICU ALEXANDRU CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA KISCH MARIANA,CATALIN FRANCU,ALI CABAS,IZABELA COMAN
75 NOJEA RAZVAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SABOU RITA
76 PARASCHIV PASHALIDIS MATEI COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI BALACEA GEORGETA
77 PAUNESCU ALEXIA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI CONSTANTINESCU GH CRISTINA
78 PĂTULEANU SORIN-ANDREI COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" PIATRA NEAMT OLARU LIVIU-CONSTANTIN
79 PETCU ANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
80 PETICARU ALEX LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH, DAN SPATAREL, ALI CABAS
81 PETRESCU STEFAN SCOALA 172 "SFANTUL ANDREI" ANCA KNOPF
82 POPA ROBERT-ANDREI COLEGIUL "NATIONAL", IASI CONEA GABRIELA
83 POPESCU DARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RAPEANU LUMINITA
84 POPESCU ERIK MAXIMILIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
85 POPESCU TUDOR DAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, POPESCU CATALIN
86 PREDESCU SEBASTIAN ION COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
87 PRIBOI LUCA MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" TRIFAN GEORGE
88 SEBA VLAD IONUT COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" TRIFAN GEORGE, MARIANA KISCH
89 SLANINA SIMON COLEGIUL NATIONAL "I.L. CARAGIALE" SLANINA IULIA , ANCA KNOPF , ANDREI FLOREA, ANCA MIHAELA
90 STAN IONUT LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH, ALI CABAS, CERCELESCU SERBAN, VICTOR MANZ
91 STANCU DAVID-ANDREI LICEUL TEORETIC NATIONAL CRISTIAN FRANCU, CHERCIU RODICA, ISABELA COMAN
92 STERE TEODOR IOANIN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
93 STOIAN DARIA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
94 ȘERBA OANA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,, MIRCEA ELIADE " SATU MARE SABOU RITA
95 TATOMIR TEODOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS
96 TAUT RADU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" KISCH MARIANA
97 TITIANU MIHAI-CEZAR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS
98 TOGAN TEODOR BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
99 TOGAN TEODOR BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
100 TOGAN TEODOR BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
101 TOMA ELIZA MARIA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS
102 TUDOSE FILIP COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DANIELA LICA
103 TUDOSE FILIP STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
104 UDREA DAN MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
105 UNTU SERBAN COLEGIUL "NATIONAL", IASI CONEA GABRIELA
106 URSACHE ȘTEFAN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI VIRGA LILIANA; URSACHE LILIANA
107 VOICU TUDOR CĂTĂLIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ISABELA COMAN, ANCA KNOPF, CRISTIAN FRANCU
108 ZARAFIU MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR. 56 MARIANA KISCH
Secțiunea 7-8 începători
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ALBU MARA SÂNZIANA PALATUL COPIILOR CONSTANȚA RĂDULESCU RAMONA
2 ANDRONACHE MADALINA-GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA
3 ARMACZKI ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL VASILE PETRE ANDREEA
4 BANTAS SERBAN GEORGE LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH
5 BRIHAC CASIAN DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR. 40, PALATUL NATIONAL AL COPIILOR INA STEFANESCU
6 CALIN DIANA SCOALA GIMNAZIALA NUMARUL 79 KISCH MARIANA
7 CALINGIRBAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA VIOLETA GRECEA
8 CAZAN DORIN COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
9 CHIUJDEA MIHAELA PALATUL COPIILOR CONSTANȚA RĂDULESCU RAMONA
10 CIOC ALEXANDRU SCOALA VICTOR VALCOVICI GALATI MUNTEANU MADALINA
11 CIRNICI DAVID COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA
12 CIRTOG FILIP SCOALA GIMNAZIALA NR. 49 MARIANA KISH
13 CODESCU ANA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA
14 COHEN VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA NR 79 BUCURESTI ONCESCU JULIETA
15 CONSTANTIN DRAGOS CIPRIAN COLEGIUL NATIONAL "I.L. CARAGIALE" FLOREA ANDREI
16 DINSOREAN PAUL COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
17 DOBRINOIU BOGDAN MIHAI SCOALA GIMNAZIALA "JOSE MARTI" NR. 56 KISKH MARIANA
18 DRAGHICI GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
19 DRAGOIU IULIA GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE DANIEL POPA
20 DUMITRACHE VLAD COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA
21 DURLA-PAȘCA PAUL-GEORGE ȘCOALA GIMNAZIALĂ GRIGORE MOISIL ȘANDOR NICOLETA
22 EROGLU ALEXANDRU BARIS LICEUL TEORETIC BILINGV "MIGUEL DE CERVANTES" KISCH MARIANA
23 GEORGESCU PAVEL SCOALA GIMNAZIALA NR 97 MARIANA KISCH
24 GEORGESCU PAVEL SCOALA GIMNAZIALA NR 97 KISCH MARIANA
25 GEORGESCU SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
26 IONESCU MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" GEORGE TRIFAN, SIMONA IONESCU
27 IONESCU PETRA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA
28 IOVESCU RAZVAN COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
29 LOMONAR ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
30 MAFTEI ANDREI IULIAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI BALACEA GEORGETA
31 MOCA ANDREI CATALIN COLEGIUL NATIONAL "LIVIU REBREANU" BISTRITA CONSTANTIN GALATAN SI SUZANA GALATAN
32 MURARIU NADIA SCOALA GIMNAZIALA NUMARUL 79 KISCH MARIANA
33 MURESAN VICTOR SCOALA GIMNAZIALA OLTEA DOAMNA ORADEA FAUR PATRICIA
34 MURESAN VICTOR SCOALA GIMNAZIALA "OLTEA DOAMNA" FAUR PATRICIA
35 NEGOI SERBAN MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
36 ONUȚ ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA
37 PAUNESCU ALEXIA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI CONSTANTINESCU GH CRISTINA
38 PETCU EDUARD GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA
39 POPA IULIA COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
40 POPESCU ERIK MAXIMILIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
41 POTOPEA MIHAELA COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
42 ROBOTIN CATALIN COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
43 RUSE PETRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
44 SALAGEAN MIRCEA CODRIN IOAN COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE CONTRAS DIANA
45 SAROFIN CRISTIAN CONSTANTIN PALATUL COPIILOR CONSTANȚA RĂDULESCU RAMONA
46 SĂNDULESCU ALEXANDRU NICOLAE ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTA MARIA" MIZIL LICA DANIELA
47 SCHIPOR ILINCA SCOALA GIMNAZIALA "I. G. DUCA" MARIANA KISCH
48 SOLEA MIRUNA SCOALA GIMNAZIALA NR.79 KISCH MARIANA
49 SPANU RAUL ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL BILINGV "GEORGE COSBUC" MARIANA KISCH
50 STAN BRIANNA-ALEXANDRA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS
51 SZILAGYI DRAGOS GEORGE COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE NICOLETA ȘANDOR
52 ȘERBAN RAUL COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE CĂLIN LAURA, CONTRAȘ DIANA
53 TABARA ANDREI CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RAPEANU LUMINITA
54 TCACI ALIN COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
55 TIMISESCU STEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR 79 KISCH MARIANA
56 TUDOR STEFANIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA
57 URSACHE ȘTEFAN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI VÂRGĂ LILIANA, URSACHE LILIANA
58 VELEAT VALENTINA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI NĂSTASE LUMINIȚA
Secțiunea 7-8 avansați
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 AELENEI ALEX SCOALA GIMNAZIALA NUMARUL 79 MARIANA KISCH
2 ANDREESCU MIHNEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" KISH MARIANA, MANZ VICTOR, TRIFAN GEORGE
3 ANDREI BANCILA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH
4 ANDREI NICOLA REBECCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCH
5 ANGHEL FABIAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI BALACEA GEORGETA
6 APOSTOL DANIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ANCA KNOPF
7 ARUXANDEI MATEI-STEFAN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI TIBU MIRELA
8 BANIOTI MIHAI PALATUL COPIILOR CONSTANȚA RĂDULESCU RAMONA
9 BÎRSAN ALEX CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI BÎRSAN ELENA ADINA
10 BOCAN SABIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LUMINIțA RÎPEANU
11 BRABETE MARIUS STELIAN PALATUL COPIILOR GIURGIU, Cygnus Computer KISCH MARIANA, GOGOAȘE FLORINA
12 BRAGUTA EDUARD COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
13 CAINAMISIR VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCH , DAN SPATAREL
14 CHIȚAN RAFAEL ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU POPESCU SANDA MIHAELA
15 CIUNTU SORIN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 MARIANA KISCH
16 COHEN ALBERT LOUIS SCOALA GIMNAZIALA NR 79 BUCURESTI ONCESCU JULIETA
17 COJOCARU ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA DNA KISCH
18 CONESCHI VLAD-SILVIU SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU DORU POPESCU ANASTASIU
19 CONSTANTINESCU CIPRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR 79 MARIANA KISCH
20 COSTACHE RADU-MIHAI LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA, MAFTEI IONEL
21 CROITORU ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" TRIFAN GEORGE, KNOPF ANCA
22 DAN PATRICK CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCK
23 DOBREA MATEI ALEXANDRU CLUBUL COPIILOR SECTORUL 1 GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF
24 DOBREA MATEI ALEXANDRU CLUBUL COPIILOR SECTORUL 1 GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF
25 DOBRICEAN IONUȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU" NASĂUD LAZĂR MARIUS-GABRIEL
26 DORDE MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" GEORGE TRIFAN , ANCA KNOPF
27 DUMITRU ALEXANDRU DANIEL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
28 DURLA-PAȘCA PAUL-GEORGE ȘCOALA GIMNAZIALĂ GRIGORE MOISIL ȘANDOR NICOLETA
29 GEORGESCU SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
30 GOSA BOGDAN LICEUL DE INFORMATICA "TIBERIU POPOVICIU" CLUJ-NAPOCA MIHAELA GIURGEA
31 HANȚIG LORENA-MARIA COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" CLUJ-NAPOCA DANA VAIDA
32 HOSU IULIA COLEGIUL NATIONAL "DRAGOS VODA" SIGHETU MARMATIEI MIHU AMALIA, ROȘCA OVIDIU
33 ION ANDREI-ROBERT SCOALA GIMNAZIALA GENESIS MARIANA KISCH
34 LUCHIANOV ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" GEORGE TRIFAN
35 MADARAS PAUL SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL" SANDOR NICOLETA
36 MĂRCUȘ ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE CONTRAȘ DIANA
37 MOCA ANDREI COLEGIUL NATIONAL "LIVIU REBREANU" BISTRITA GALATAN CONSTANTIN SI GALATAN SUZANA
38 MOLDOVAN ANDREI SCOALA 79 MARIANA KISCH ,BOCA VALENTIN
39 MOLDOVEANU COSMIN ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR" MARIANA KISCH
40 NECULA VLADIMIR GEORGE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF
41 NITA RARES-VASILE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ANCA KNOPF, GEORGE TRIFAN
42 ONUȚ ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA
43 PAGU TUDOR COLEGIUL NATIONAL "GH. ROSCA CODREANU" BIRLAD DAN PRACSIU
44 PAGU TUDOR STEFAN COLEGIUL NATIONAL "GH. ROSCA CODREANU" BIRLAD GIURCANU VLAD, PRACSIU DAN
45 PAUNESCU ALEXIA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI CONSTANTINESCU GH CRISTINA
46 PERJU VERZOTTI LUCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" GEORGE TRIFAN, ANCA KNOPF, VICTOR MANZ
47 RADU ION ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS , DAN SPATAREL , MARIANA KISCH
48 SAVU DARIA MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA, DICU LOREDANA
49 SĂNDULESCU ALEXANDRU NICOLAE ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTA MARIA" MIZIL LICA DANIELA
50 SCARLAT MADALINA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH
51 SLANINA IULIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" TRIFAN GEORGE, KNOPF ANCA
52 STANCU VLAD-STEFAN LICEUL TEORETIC NATIONAL RODICA CHERCIU, ANCA KNOPF, VICTOR MANZ
53 TANASESCU LUCA FLORIN COLEGIUL NATIONAL BILINGV "GEORGE COSBUC" KISCK MARIANA
54 TRUFAS CONSTANTIN RARES COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
55 ȚAGA ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RÎPEANU LUMINIȚA
56 URSACHE ȘTEFAN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI VIRGA LILIANA; URSACHE LILIANA
57 UZUM RAZVAN VIOREL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE NICOLETA SANDOR
58 VASILE RADU ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCH
59 VLASCEANU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA
Secțiunea 9-10 începători
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ALBERT AIZIC ANDRES COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ISABELA COMAN
2 ALBUICA OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA VIOLETA GRECEA
3 ALEXE BIANCA-IOANA COLEGIUL NATIONAL "D.CANTEMIR" ONESTI OTILIA PANFIL
4 ALOMAN VICTOR-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VIOLETA VISINESCU
5 ANDREI BANCILA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH
6 ANDREI IANCU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RAPEANU LUMINITA
7 ANGHELINA TEODORA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" GLAJE DENISA
8 ANTON RALUCA IRIS COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TG MURES MĂRGINEAN MANUELA
9 APOSTOL VLAD-IONUȚ LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
10 BACALU ROBERT COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA , POPESCU CRISTIANA
11 BADEA DANIEL MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
12 BADEA DRAGOS COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
13 BADEA OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA VIOLETA GRECEA
14 BADULESCU ANDREI CATALIN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
15 BADULESCU VLAD COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
16 BAICOIANU IONUT COLEGIUL "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PLOIESTI RADU LUMINITA
17 BANICA RARES COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" MARIANA KISCH
18 BANTAS SERBAN GEORGE LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH
19 BARBU DAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
20 BARBU SORIN-PETRUȚ COLEGIUL NATIONAL "IENACHITA VACARESCU" TARGOVISTE VLAD CĂTĂLINA
21 BEJAN ANDREI PAUL COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD DANIELA CAMENITA
22 BEJAN ANDREI-PAUL COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD DANIELA CAMENITA
23 BEJGU RARES LICEUL TEORETIC "GEORGE CALINESCU" MARIANA KISCK
24 BLEJAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
25 BOAMBĂ OVIDIU COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TG MURES MĂRGINEAN MANUELA
26 BOCIOACA IAN DAVID COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ELENA MIRZACU-DRAGAN
27 BOERESCU SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MINCA CARMEN
28 BOIANGIU VICTOR MIRON COLEGIUL NATIONAL "JEAN MONNET", MUNICIPIUL PLOIESTI LUNGESCU VIOLETA
29 BOJIAN ALEXIA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI -
30 BOTEA ADELIN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN
31 BOTOSAN ILIE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MINCA CARMEN
32 BRABETE MARIUS STELIAN CYGNUS COMPUTER, PALATUL COPIILOR GIURGIU MARIANA KISCH, FLORINA GOGOAȘE
33 BRANZEU MIHNEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MINCA CARMEN
34 BRITA CATALIN COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD GAL CARMEN
35 BROATEC ALEXANDRA LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
36 BUGA MARIUS CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
37 BUHNICI ANDREI - GEORGE LICEUL TEORETIC "DECEBAL" CONSTANTA DRAGOMIR ELENA
38 BULBOACA ALEXANDRU EUGEN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA, BOCA /ALINA
39 BURZO ANDREI IOAN COLEGIUL NATIONAL "MATEI BASARAB" BOBOC EUGENIA
40 BUT ANDREI-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE MIRCEA COROIU
41 CALCAN SORIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
42 CALOMFIRESCU VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" DNA PROFESOARA ALINA BOCA
43 CARATA - DEJOIANU IOANA DEMETRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ELENA DRAGAN
44 CATANOIU VLAD-MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA
45 CÂRJAN ROXANA IULIA LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
46 CÂRSTEA ANDREI DANIEL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RÎPEANU LUMINIȚA
47 CÂRSTEA IOAN CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
48 CEBANUANTON COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA VIOLETA GRECIA
49 CHERIM MELISA LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
50 CHIRITA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI NASTASE LUMINITA
51 CIOCAN FLORIN COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE PINTESCU ALINA, KALMAR VIOLETA
52 CIULACU CODRUT COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
53 CIUREA ADRIAN MIHAI COLEGIUL NATIONAL "SFANTUL SAVA" NASTASE CONSTANTA
54 COJOCARU ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA-GABRIELA
55 COLAC MARIUS-DANIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
56 COMAN TIBERIU-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" OPRESCU DANIELA
57 CONSTANTIN GABRIEL LICEUL TEHNOLOGIC "1 MAI", MUNICIPIUL PLOIESTI VASILESCU SIMION EMILIA
58 CONSTANTIN STEFAN COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTABNTIN MIHAELA
59 CONSTANTIN VLADUT SILVIU COLEGIUL "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PLOIESTI RADU LUMINITA
60 CONSTANTINESCU ANDREI ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "IENACHITA VACARESCU" TARGOVISTE CÎRSTEA NICOLETA ANCUțA
61 CONSTANTINESCU COSTIN LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
62 CONSTANTINESCU VLAD LICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" ANCA KNOPF, VICTOR MANZ
63 COROIU MATEI LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA -
64 CORZANU ANA-MARIA COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" GLAJE DENISA
65 COSMIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA
66 COZADIN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA
67 CRETOIU PATRICIA ELENA COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU SOVĂILĂ CRISTIAN/RUNCEANU MIHAELA/PREOTEASA CARMEN
68 CRISTEA RAUL COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TG MURES MARGINEAN MANUELA
69 CROICIA CONSTANTIN RARES ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" OLARU CRISTINA
70 CROITORU ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" TRIFAN GEORGE, KNOPF ANCA
71 CUCU CĂTĂLIN COLEGIUL NATIONAL "DRAGOS VODA" CIMPULUNG MOLDOVENESC URSACHI DORINA
72 DAIA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA, POPESCU CRISTIANA
73 DANCĂU RAREȘ COLEGIUL NATIONAL "FERDINAND I" BACAU LILIANA URSACHE
74 DASCĂLU RAREȘ COLEGIUL NATIONAL "MATEI BASARAB" BOBOC EUGENIA
75 DAVID DAN IOAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE NICOLETA SANDOR
76 DÂRJAN CRISTIAN-GABRIEL LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
77 DEATCU MADALIN-ILARION COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU OHOTA EUGENIA-MARIA
78 DERVESTEANU MARIAN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU SOVAILA CRISTIAN/PREOTEASA CARMEN
79 DIMA ANDREI DUMITRU COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN
80 DIMA CAROL VALENTIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" UNGUREANU LAURA
81 DINESCU ADELINA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
82 DOBRE GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" UNGUREANU LAURA
83 DOGUKAN OLGUN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" SIMONA IONESCU
84 DRAGOMIR MAIA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU ELENA
85 DRAGOMIR MATEI-MIHAI COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI NASTASE LUMINITA
86 DRAGOSIN MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
87 DUCA ELENA ADELINA COLEGIUL NATIONAL "JEAN MONNET", MUNICIPIUL PLOIESTI LUNGESCU VIOLETA
88 DUMITRU MARIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA
89 ENACHE BIANCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA,POPESCU CRISTIANA
90 FARCAS ANDREI LICEUL TEHNOLOGIC "1 MAI", MUNICIPIUL PLOIESTI VASILESCU SIMION EMILIA
91 FEDERICIS ALEXANDRU IONUȚ COLEGIUL NATIONAL "IENACHITA VACARESCU" TARGOVISTE VLAD CĂTĂLINA
92 FOCA BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA-GABRIELA
93 GABRIELA TIPERCIUC COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA ADRIAN PETRISOR
94 GHERGHINESCU MIHAI COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN
95 GHINEA BOGDAN-FLORIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
96 GRABOVSCHI BOGDAN-CĂTĂLIN LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
97 GROSU CEZAR-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
98 GUDIU ADELA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU BOIAN FLAVIUS
99 GULIE BOGDAN GHEORGHE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" SIMONA IONESCU SI CRISTIANA POPESCU
100 GUSATU CRISTIAN-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU OHOTA EUGENIA-MARIA
101 HARALAMBIE ANAMARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
102 HUZA DAMIAN COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TG MURES MARGINEAN MANUELA
103 IACOB LAURENȚIU LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
104 IANCU MIHNEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA
105 IBRION TIBERIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
106 ILIE GABRIEL HORATIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA
107 IOANA ANDREI MADALIN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI DRAGOMIRESCU CRISTINA
108 IOANA ANDREI MĂDĂLIN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI DRAGOMIRESCU CRISTINA
109 ION RAZVAN PAVEL COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENIE
110 IONAȘ ALEX COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE ȘANDOR NICOLETA
111 IONESCU GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU GABRIEL
112 IONESCU IONUț COLEGIUL NATIONAL "JEAN MONNET", MUNICIPIUL PLOIESTI DRAGOMIRESCU CRISTINA
113 IONITA DANIEL ANDREI COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
114 IORGA BIANCA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA-GABRIELA
115 IRINA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "SFANTUL SAVA" KISCH MARIANA
116 JIANU MARIA BIANCA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
117 LAZARESCU RAZVAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
118 LAZĂR VLAD COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TG MURES MĂRGINEAN MANUELA
119 LEFTERIE ALEXANDRU-IULIAN COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" KISCH MARIANA
120 LICA MIRCEA TUDOR COLEGIUL NATIONAL BILINGV "GEORGE COSBUC" KISCH MARIANA
121 MAFTEI ANDREI IULIAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI BALACEA GEORGETA
122 MAFTEI STEFAN COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" MARIANA KISCH
123 MAGAZ DIANA MARIA LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
124 MARCIUC STEFANIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SANDOR NICOLETA
125 MARCU ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" KISCH MARIANA
126 MARIN DIANA FLORINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA; POPESCU CRISTIANA
127 MARINESCU ALEXIA RUXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
128 MATEI EDUARD ANDREI COLEGIUL NATIONAL "IENACHITA VACARESCU" TARGOVISTE RAFIRA ANCA MIHAELA
129 MELUS ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA,POPESCU CRISTIANA
130 MERESESCU ALEXANDRA-IOLANDA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
131 MERLĂ ANTONIU-ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
132 MICLOIU DIANA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
133 MICU STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA
134 MIHAI VIOLETA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
135 MIHALI MARA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" OPRESCU DANIELA
136 MILICIN RADU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" MARIANA KISCH
137 MILOIU CRISTI-CONSTANTIN LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI FLOREA LAURA
138 MIRUNA LINTE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA VIOLETA GRECEA
139 MISCOCI LUC LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS
140 MITU ALEXANDRU MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" OPRESCU DANIELA
141 MOCANU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA HATMANU MIHAELA
142 MOGA MARIUS LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA KERESZTES LUMINITA
143 MOLDOVAN DENIS COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD DANIELA CAMENITA
144 MOMOIU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI BALACEA GEORGETA
145 MUȘUROI ALINA MARIA COLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINA DORU ANASTASIU POPESCU, TANDARICA MIHAELA
146 NADANE ANDREI-GEORGE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" UNGUREANU LAURA ; HOMORODEAN MARCEL
147 NASTASE ANTONIO COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
148 NASTASE DANIEL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
149 NASTASIE RAUL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA
150 NEGREANU-MAIOR ANDREI GABRIEL LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU PAPIU ILARIAN" DEJ CAPANGI MIHAELA
151 NICHIFOR CODRIN COLEGIUL "NATIONAL", IASI SANDU GHEORGHE
152 NICOLAS TEODORESCU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS
153 NICULA ANDREI BOGDAN COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
154 NICULAE ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA, POPESCU CRISTIANA
155 NISTOR ELENA DANIELA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
156 NITA OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA GABRIELA
157 NITU VLAD-PETRU COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
158 NUCUTA DIANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA
159 OAIE COSTIN LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
160 OLARU MARA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA VIOLETA GRECEA
161 OLTEANU AFRODITA ALEXANDRA FLORENTINA LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
162 OPRIN PRUNĂ IOAN SILVIU COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
163 ORIAN ANCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA
164 PANA ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
165 PANAIT ANA-MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA GABRIELA, COMAN ISABELA
166 PANGRATIE VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MINCA CARMEN
167 PANICA MARIA LICEUL TEORETIC "DECEBAL" CONSTANTA DRAGOMIR ELENA
168 PANIN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" KISCH MARIANA
169 PARVAN RALUCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" OPRESCU DANIELA
170 PAUN DARIA MARIA COLEGIUL PREUNIVERSITAR "DR. I.C. CANTACUZINO" ALINA BOCA-GABRIELA
171 PAUN DARIA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA-GABRIELA
172 PAUN MONICA-ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA , KISCH MARIANA, COMAN IZABELA
173 PAVELESCU FLORIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA-GABRIELA
174 PĂDURARIU TEOFIL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
175 PETCU ANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
176 PETCU EDUARD COLEGIUL NATIONAL "SFANTUL SAVA" MARIANA KISCH
177 PETRIA CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
178 POP BOGDAN IOAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE ȘANDOR NICOLETA
179 POP DINA ATANASIA COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU TOMȘA GELU
180 POPA CARLA DIANA COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TG MURES MARGINEAN MANUELA
181 POPA ISABELA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
182 POPESCU LUCA FADI MIHAI COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
183 POPESCU ALEXANDRU CRISTIAN LICEUL TEORETIC "DECEBAL" CONSTANTA DRAGOMIR ELENA
184 POPESCU ANDREI LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA PILAT ELENA MIHAELA
185 POPESCU DENISA COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU OHOTA MARIA EUGENIA
186 POSTELNICU PETRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" DRAGAN ELENA
187 POSTOLACHE ANAID MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
188 PREDESCU ANA MARIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
189 PRIBOI RADU-BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" VALENTINA PREDA, ELENA MÎRZACU-DRAGAN,VICTOR MANZ
190 RACOVIȚĂ ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" OPRESCU DANIELA
191 RADU ANDREI DUMITRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" SIMONA IONESCU
192 Radu Daniel Ștefan Colegiul Național ”Mihai Viteazul”, Municipiul Ploiești Dicu Loredana
193 RADU EDUARD ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI DRAGOMIRESCU CRISTINA
194 RADU OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
195 RADU TIBERIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
196 RESMERIȚĂ ANDREI ALEX CRISTIAN LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
197 RIZESCU BOGDAN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU SOVAILA CRISTIAN/PREOTEASA CARMEN
198 RIZESCU BOGDAN CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN / SOCIALĂ CRISTIAN
199 ROMAN VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
200 ROSIORU TEODOR COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SANDOR NICOLETA
201 ROSU DELIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
202 ROSU VLAD-ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" KISCH MARIANA
203 ROTARU MIRA TEODORA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
204 RUS IOAN VASILE COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE MIRCEA COROIU
205 RUSE ANDREI GABRIEL LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
206 RUSU DINU STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA , POPESCU CRISTINA
207 RUSU MARIUS IOAN COLEGIUL NATIONAL "MATEI BASARAB" BOBOC EUGENIA
208 SAGUNA STEFAN COLEGIUL NATIONAL "SFANTUL SAVA" MARIANA KISH
209 SANDA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA
210 SĂNDULESCU ALEXANDRU NICOLAE ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SFÂNTA MARIA" MIZIL LICA DANIELA
211 SÂRBU ALEXANDRU-PAUL COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU MORAR FLORIN
212 SÂRBU VLAD ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" OPRESCU DANIELA
213 SÂRBU VLAD ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" OPRESCU DANIELA
214 SEBASTIAN NECHITA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
215 SERB RADU COLEGIUL NATIONAL "SFANTUL SAVA" MARIANA KISCH
216 SOICAN EMANUEL-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
217 SPATARU CATALIN GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
218 STAMATIE ROBERT COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
219 STANCIU VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MINCA CARMEN
220 STEFAN EVELINA COLEGIUL "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PLOIESTI RADU LUMINITA
221 STEFANESCU STEFAN COLEGIUL NATIONAL "D.CANTEMIR" ONESTI OTILIA PANFIL
222 STEFANOIU OLIVIA LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CRISTACHE CRISTINA
223 STEREA ŞTEFAN-OCTAVIAN LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI FLOREA LAURA
224 STOICA MIHNEA STEFAN COLEGIUL NATIONAL "I.L. CARAGIALE" MARIANA KISCH
225 STOICA SERGIU MIHAI COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
226 SUSCIUC ANASTASIA LICEUL TEORETIC "ION LUCA" VATRA DORNEI SUZANA SESTAC
227 ŞANDRU MARIA RALUCA LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
228 ȘANDRU RAREȘ ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
229 ȘERBAN SEBASTIAN MIHAI COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TG MURES MĂRGINEAN MANUELA
230 ȘFARȚ ANDREI COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
231 ŞTEFAN DIANA IRINA LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
232 ȘTEFAN-IULIAN ALECU COLEGIUL NATIONAL "FERDINAND I" BACAU LILIANA URSACHE
233 ȘTEFĂNESCU JUSTIN COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
234 TANASE CRISTINA ANTONIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" UNGUREANU LAURA
235 TĂBUȘCĂ RAREȘ - ANDREI LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
236 TEODORESCU RADU-ALEXANDRU LICEUL TEORETIC "DECEBAL" CONSTANTA DRAGOMIR ELENA
237 TEREBEȘ LIVIU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE ȘANDOR NICOLETA
238 TOADER MIHAI-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "D.CANTEMIR" ONESTI OTILIA PAMFIL
239 TOLOȘI ANDREI DANIEL LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
240 TOMA MIHAI DRAGOS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" OPRESCU DANIELA
241 TOPALA DRAGOS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" POPESCU CRISTIANA
242 TRONCIU VLAD COLEGIUL NATIONAL "SFANTUL SAVA" MARIANA KISCK
243 TUDOR ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
244 TUDOR ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
245 TUDORACHE CHRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
246 TULIC FLORIN RAUL CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU OHOTA EUGENIA MARIA
247 TUTUGAN STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MINCA CARMEN
248 URSACHE ȘTEFAN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI VIRGA LILIANA; URSACHE LILIANA
249 URSOIU IOANA CRISTINA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VIȘINESCU VIOLETA
250 VIENESCU ALBERT COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU OHOTA EUGENIA
251 VLADOIU MADALIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU RADU
252 VOICU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "D.CANTEMIR" ONESTI OTILIA PANFIL
253 VOINEA ALEXANDRA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" LAURA UNGUREANU, ALINA BOCA
254 ZAMFIR VLAD COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
255 ZVINCA ALEXANDRU MIHAI COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
Secțiunea 9-10 avansați
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ANDREI BANCILA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH
2 ANGHELUTA FILIP COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR" POPA SIMONA
3 AVRAM RARES COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA, VISINESCU VIOLETA
4 BADIU ANCA COLEGIUL NATIONAL "LIVIU REBREANU" BISTRITA MURESAN CIPRIAN, GALATAN CONSTANTIN
5 BALTOI TEODOR IOAN COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
6 BALUTA ALEXIA COLEGIUL NATIONAL "FERDINAND I" BACAU SICHIM CRISTINA
7 BEJAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD DANIELA CAMENITA
8 BENTEA BOGDAN COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TG MURES MĂRGINEAN MANUELA
9 BIRSAN VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCH
10 BIRTOIU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRIN" RAMNICU VALCEA ARISANU ANA-MARIA, LOGHIN MALINA
11 BOERESCU SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MINCA CARMEN
12 BOGDAN-GABRIEL URDOI COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA ADRIAN PETRISOR, RALUCA COSTINEANU
13 BULICA ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" MARIANA KISCH
14 BURGHELEA CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "FERDINAND I" BACAU SICHIM CRISTINA
15 CADAR ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SANDOR NICOLETA
16 CAPMARE ALEX-MIHAI COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
17 CATAROS DIANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" PREDA VALENTINA, DRAGAN ELENA
18 CĂNĂLUȘ MIHAI-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU OHOTĂ MARIA EUGENIA
19 CÂRSTEA IOAN CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
20 CHIRITA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI NASTASE LUMINITA
21 CIOLTAN ANDREI FLORIN LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI PATRASCANU CASIAN
22 COJOCARU VICENȚIU COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TG MURES MĂRGINEAN MANUELA
23 CONSTANTINESCU VLAD MIHAI COLEGIUL NATIONAL "IENACHITA VACARESCU" TARGOVISTE RAFIRA ANCA MIHAELA
24 COPILU CODRUȚA LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA MAGAZ GEORGETA
25 COROIAN DAVID NICOLAE COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE NICOLETA SANDOR , VICTOR MANZ, TEODOR IONESCU, ELENITA DURLA
26 COSTESCU MATEI COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" KISCH MARIANA
27 COTOR ANDREI COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU MORAR FLORIN
28 DASCĂLU RAREȘ COLEGIUL NATIONAL "MATEI BASARAB" BOBOC EUGENIA
29 DEMETRIAD DAVID COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" VICTOR MANZ , VALENTINA PREDA
30 DEMIAN ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TG MURES MARGINEAN MANUELA
31 DRAGULIN DAVID COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
32 DRĂGAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RÎPEANU LUMINIȚA
33 DRĂGOI ANDREI-MARIUS COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA PETRIȘOR ADRIAN
34 FARES MOHAMAD DIB LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH, CASIAN PATRASCANU, DAN SPATAREL, ANDREI CHIRIAC
35 FURTUNA LUCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA
36 GĂTEJ SERGIU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "IENACHITA VACARESCU" TARGOVISTE RAFIRA ANCA MIHAELA
37 GIURGIU FLORIN LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA
38 GOGU RAZVAN COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" FILONELA BALASA
39 HOȘTIUC ROBERT-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA PETRIȘOR ADRIAN
40 ILASI IOAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
41 ION RAZVAN PAVEL COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENIE
42 IONESCU VLAD ANDREI COLEGIUL NATIONAL "SFANTUL SAVA" MARIANA KISCH, DIANA POPESCU
43 IONIȚĂ ANDREEA LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
44 IOSIF OVIDIU CALIN COLEGIUL NATIONAL "SIMION BARNUTIU" SIMLEU SILVANIEI OTILIA VASIL
45 JIRCAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TG MURES MARGINEAN MANUELA
46 KOVACS PAUL ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TG MURES MARGINEAN MANUELA
47 LAZAR RAZVAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SANDOR NICOLETA
48 MARIN GEORGE ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI CONSTANTINESCU CRISTINA
49 MARINESCU IOANA COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRIN" RAMNICU VALCEA ARISANU ANA-MARIA, LOGHIN MALINA, SPATAREL DAN
50 MOLDOVAN ANDREI SCOALA 79 MARIANA KISCH,BOCA VALENTIN
51 MURESAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI CONSTANTINESCU CRISTINA
52 OPRESCU TEODOR-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRIN" RAMNICU VALCEA ARISANU ANA-MARIA, LOGHIN MALINA
53 OȚETEA ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" BUCUREȘTI KISCH MARIANA
54 PAVALOIU GABRIEL NICOLAE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA
55 PÂRLEA ELIZA NATALIA LICEUL TEORETIC "PETRE PANDREA" BALS OLTEANU CRISTINA NICOLETA
56 PETRESCU ALEXANDRU CLUBUL COPIILOR SECTOR 1 BUCURESTI ANCA KNOPF
57 POPOVICI ROBERT COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" PREDA VALENTINA, ELENA MIRZACU-DRAGAN
58 PRICOP TUDOR-CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL "D.CANTEMIR" ONESTI OTILIA PANFIL
59 PRUTEANU THEODOR ANDREI COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" BALASA FILONELA
60 RADU ION ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS , DAN SPATAREL , MARIANA KISCH
61 RAVARIU EUGEN COLEGIUL NATIONAL "FERDINAND I" BACAU SICHIM CRISTINA
62 REBENCIUC PAUL-FLORIN COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA PETRIȘOR ADRIAN
63 RUSU MIHAIL CATALIN COLEGIUL "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PLOIESTI RADU LUMINITA
64 SAVULESCU STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DANA LICA
65 SCOARTA STEFAN BOGDAN COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" BALASA FILONELA
66 SIPOS RAOUL SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD CAMENITA DANIELA
67 SIRBU RADU MIHAI COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD CAMENITA DANIELA
68 SPIRU ANDREI TUDOR COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
69 SPÎNU VALENTIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "IENACHITA VACARESCU" TARGOVISTE RAFIRA ANCA MIHAELA
70 STAN CATALIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" OPRESCU DANIELA
71 STANCIU GABRIEL-CIPRIAN COLEGIUL NATIONAL "RADU GRECEANU" SLATINA POPESCU DORU ANASTASIU
72 STEGARUS PETRE-FLORIN COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRIN" RAMNICU VALCEA ARISANU ANA-MARIA, LOGIN MALINA
73 TĂMAȘ CĂLIN COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD CAMENIȚĂ DANIELA; ILEA DELIA
74 TEREBEȘ LIVIU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE ȘANDOR NICOLETA
75 TIRZIU ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA KISCH MARIANA
76 TUDOSE TUDOR-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "D.CANTEMIR" ONESTI PANFIL OTILIA
77 TUTUGAN STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MINCA CARMEN
78 ȚAGA ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RÎPEANU LUMINIȚA
79 URSACHE ȘTEFAN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI VIRGA LILIANA; URSACHE LILIANA
80 VADASTREANU ROBERT COLEGIUL NATIONAL "RADU GRECEANU" SLATINA DORU POPESCU, VIOLETA BALAN
81 VASIL ANDREI COLEGIUL NATIONAL "SIMION BARNUTIU" SIMLEU SILVANIEI VASIL OTILIA
82 VISAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" OPRESCU DANIELA
83 VLAD SIRBU COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TG MURES MANUELA MARGINEAN
84 VOINOPOL COSMIN COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI CONSTANTINESCU CRISTINA
85 ZAHIU IOAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" MARIANA KISCH, VIOREL RUDEANU
86 ZAMFIR RADU-ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL "Ion C. BRATIANU" PITESTI VOICA NICOLETA
Secțiunea 11-12
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ABABEI DANIEL LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA MEMET EDEN, NECHIFOR ALEXANDRU
2 ANGHELUS VLAD COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA", IASI MARINEL SERBAN
3 ANTON IOANA CARINA COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE CONTRAȘ DIANA, KALMAR VIOLETA
4 ARDELEAN ADRIAN-FLORIN COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD ILEA DELIA, CAMENITA DANIELA
5 BADEA ADRIAN CĂTĂLIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
6 BANU MATEI-COSTIN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
7 BERCARU CRISTI COLEGIUL "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PLOIESTI RADU LUMINITA
8 BLEOȚIU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI ŞCHEAU CONSTANTIN
9 BOCA ANTONIA-IRINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" DAN SPATAREL, KNOPF ANCA
10 BOER BOGDAN RAZVAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE LUCACIU" BAIA MARE FILIP ADELA
11 BOTOCAN CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR" MARIAN KISCH, DUMITRU SILVIU
12 CAPRITA CATALIN COLEGIUL NATIONAL "AL.I.CUZA" GALATI ILIE DANIELA
13 CARMICI ALEXANDRU-ANDREI COLEGIUL NATIONAL "JEAN MONNET", MUNICIPIUL PLOIESTI LUNGESCU VIOLETA
14 CĂPRARU ADRIAN-MIRCEA-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
15 CÂRCEANU BOGDAN - ANDREI COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVA NICOLI MARIUS
16 CÂRȚOROȘAN DRAGOȘ COLEGIUL NATIONAL "ANDREI SAGUNA" BRASOV AUPICI IRINA
17 CHIRIAC CATALIN COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA", IASI SERBAN MARINEL
18 CHIS IONEL COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TG MURES MARGINEAN MANUELA
19 CIOBANU LUCA COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD ILEA DELIA, CAMENITA DANIELA
20 CIUREZU EDUARD COLEGIUL NATIONAL "IENACHITA VACARESCU" TARGOVISTE VLAD CATALINA
21 COROIAN DAVID NICOLAE COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE NICOLETA SANDOR , VICTOR MANZ, TEODOR IONESCU, ELENITA DURLA
22 COSMA EDUARD COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SANDOR NICOLETA
23 CRACIUN FLAVIU COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN FLORIN MOLDOVANU
24 DAMIAN RADU COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA", IASI SERBAN MARINEL
25 DAMSA IOAN DINU COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE SALAGEAN GABRIELA
26 DASCALU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA", IASI SERBAN MARINEL
27 DATCU GEORGE VALENTIN COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
28 DIAC EUGEN CODRIN COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU MORAR FLORIN
29 DICIANU IOAN-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE BALCESCU" BRAILA TONCEA CRISTIAN
30 DINU CATALIN-VIOREL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
31 DINU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI SCHEAU CONSTANTIN
32 DOBOS VLADUT COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
33 DRĂGHICI DELIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA ELENA-DANIELA
34 FINARU TUDOR CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "FERDINAND I" BACAU SICHIM CRISTINA
35 FLOREA ANDREI-BOGDAN COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE TITEICA" DROBETA-TURNU SEVERIN CREȚESCU RODICA-ANGELICA
36 FRINCU HORATIU COLEGIUL NATIONAL "JEAN MONNET", MUNICIPIUL PLOIESTI LUNGESCU VIOLETA
37 GHETINA VLAD COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SANDOR NICOLETA
38 GICA NICOLAE ALEXANDRU COLEGIUL "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PLOIESTI RADU LUMINITA
39 GRAMESCU ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" KISC MARIANA
40 ILIESCU MIHAIL DORIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA ANGELA
41 INCULET ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA", IASI MARINEL SERBAN
42 KAPROS ANA COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRIN" RAMNICU VALCEA ARISANU ANA-MARIA, GRIGOREAN ANDREI, SPATAREL DAN, HALLER ANTONIA
43 LAVRIC DANIEL-BENIAMIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VIOLETA VISINESCU
44 MANDA BOGDAN COLEGIUL NATIONAL "RADU GRECEANU" SLATINA BARBU CATALIN
45 MANDRUTA CEZAR DAN COLEGIUL NATIONAL "FERDINAND I" BACAU SICHIM CRISTINA
46 MASLINCA ALECSANDRU MIHAI COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE PINTESCU ALINA, CONTRAS DIANA
47 MATEI ANA-RUXANDRA COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
48 MĂRGINEAN GABRIEL LICEUL TEORETIC "GHEORGHE SINCAI" CLUJ-NAPOCA CIOARĂ DANA
49 MIHALCEA GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI DICU LOREDANA
50 MITRAN ANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" OPRESCU DANIELA
51 MOCSI DANIEL COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE CONTRAȘ DIANA, KALMAR VIOLETA
52 MOLDOVAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE CONTRAS DIANA, KALMAR VIOLETA
53 NAE SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI DICU LOREDANA
54 NEAGOE GABRIEL OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL "IENACHITA VACARESCU" TARGOVISTE VLAD CATALINA
55 NECHITOAIA GEORGE EDWARD COLEGIUL NATIONAL "FERDINAND I" BACAU SICHIM CRISTINA
56 NEGHINA DRAGOS COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU FLORIN MORAR, REVNIC GHEORGHE
57 OLARU VICTOR COLEGIUL NATIONAL "FERDINAND I" BACAU SICHIM CRISTINA
58 OLTEANU CĂTĂLINA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
59 PAPA VALENTIN COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRIN" RAMNICU VALCEA ARISANU ANA-MARIA, HALLER ANTONIA, GEMENE NARCIS-GABRIEL
60 PINTILIE VLAD COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA", IASI ȘERBAN MARINEL
61 POP IOAN CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCH, PETRESCU ALEXANDRU, VALENTINA PREDA, VICTOR MANZ
62 POPOVICI ROBERT COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" PREDA VALENTINA, ELENA MIRZACU-DRAGAN
63 PREDA MIHAI DRAGOS COLEGIUL NATIONAL "AL.D. GHICA" ALEXANRIA TATARU DANIELA IOANA/GEMENE NARCIS GABRIEL
64 PRUTEANU THEODOR ANDREI COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" BALASA FILONELA
65 PURICOI CATALIN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI MIRELA TIBU
66 ROCA DOMINIC EDUARD COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA", IASI MARINEL SERBAN
67 RUSU MIHAIL CATALIN COLEGIUL "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PLOIESTI RADU LUMINITA
68 SAHLEAN COSMIN-PETRU COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA MARCU OVIDIU/ADRIAN PETRISOR
69 SCAUERU EDUARD COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE TITEICA" CRETESCU RODICA
70 STAICU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ION MINULESCU" SLATINA POPESCU DORU, TANDARICA MIHAELA
71 STANCIU CRISTIAN LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" CLUJ-NAPOCA CHITIUL DANIELA
72 STECHER MECHER SCOALA VIETII CARE O FACE TOTI BAIETI VLAD GRIGOCOIUL
73 STEFANESCU CRISTIAN-RADU COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA MARCU OVIDIU, PETRISOR ADRIAN
74 STRETCU MIHAI-CATALIN COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE TITEICA" CRETESCU RODICA
75 SUCIU RAZVAN VASILE COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE SALAGEAN GABRIELA
76 ŞTIUBEI FLORIN CIPRIAN COLEGIUL NATIONAL "ELENA GHIBA BIRTA" ARAD -
77 TEODORESCU ADRIAN LICEUL UCECOM "SPIRU HARET" PLOIESTI RADU LUMINITA
78 TEODORESCU CIPRIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MINCA CARMEN, CHIOVEANU OANA, KNOPF ANCA
79 TIBERIU IANCU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MINCA CARMEN
80 TILMACIU CONSTANTIN-MADALIN COLEGIUL NATIONAL "MOISE NICOARA" ARAD CAMENITA DANIELA, ILEA DELIA
81 TODASCA DANIEL COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA PETRISOR ADRIAN, RALUCA COSTINEANU
82 TOMA SEBASTIAN ANTONIO COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE CONTRAȘ DIANA
83 VÂRGHILEANU TEODOR COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
84 VILCEANU OVIDIU MIHAI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SANDOR NICOLETA
85 ZAHARIA STEFAN-TUDOR LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGALNICEANU" VASLUI CIURESCU FLORICA
86 ZAHARIA TEODOR MIHAI COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA", IASI MARINEL SERBAN
87 ZAICESCU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA OVIDIU MARCU
88 ZANE AGNES COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPENU LUMINITA
89 ZĂULEȚ-DUMENICĂ OANA-CĂTĂLINA COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRIN" RAMNICU VALCEA ARIȘANU ANA-MARIA,HALLER ANTONIA