Rezultate Categoria de concurs - Programare Editia V (2019)

Rezultate Categoria PROGRAMARE - Edițua V (2019)

Premierea câştigătorilor a avut loc mircuri, 16 mai ora 13.00, la Colegiul National Mihai Viteazul Ploiesti. Accesul la festivitatea de premiere se va face pe la intrarea din strada Maramures Localizează Colegiul National Mihai Viteazul Ploiesti

Felicitări tuturor participanţilor!

PREMII

Rezultate finale

Probleme concurs, descrieri soluții și teste

Secțiunea Descarcă subiecte Descarcă descriere soluții
Secțiunea începători clasele 5-6 pb_sect_5_6_incepatori_ed_5.pdf descriere_solutii_sect_5_6_incepatori_ed_5.pdf
Secțiunea avansați clasele 5-6 pb_sect_5_6_avansati_ed_5.pdf descriere_solutii_sect_5_6_avansati_ed_5.pdf
Secțiunea începatori clasele 7-8 pb_sect_7_8_incepatori_ed_5.pdf descriere_solutii_sect_7_8_incepatori_ed_5.pdf
Secțiunea avansați clasele 7-8 pb_sect_7_8_avansati_ed_4.pdf descriere_solutii_sect_7_8_avansati_ed_4.pdf
Secțiunea începatori clasele 9-10 pb_sect_9_10_incepatori_ed_5.pdf descriere_solutii_sect_9_10_incepatori_ed_5.pdf
Secțiunea avansați clasele 9-10 pb_sect_9_10_avansati_ed_5.pdf descriere_solutii_sect_9_10_avansati_ed_5.pdf
Secțiunea avansați clasele 11-12 pb_sect_11_12_ed_5.pdf descriere_solutii_sect_11_12_ed_5.pdf
Descarcă teste pentru toare secțiunile teste_empowersoft_ed_5.zip

Criteriile de jurizare:

  • vor fi descalificaţi elevii care vor prezenta surse asemănătoare;
  • dacă doi sau mai mulţi concurenţi vor obţine acelaşi punctaj total, ordinea clasamentului va fi dată de timpul de încarcare pe site al ultimei surse şi de ordinea lexicografică descrescătoare a punctajelor obţinute la fiecare problemă, dispuse descrescător;
  • dacă un concurent se înscrie la mai multe categorii de vârstă (de exemplu una din secţiunile 9-10 şi sectiunea 11-12) va putea intra în cursa pentru premii doar la nivelul corespunzător clasei sale, nivel declarat în secţiunea profilulul său;
  • înainte de acordarea premiilor toate informaţiile legate de nivelul de vârstă al participanţilor trebuie validate printr-o adeverinţa de la şcoala de provenienţă.

Concurenți înscriși

Secțiunea 5-6 începatori
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ABAGIU MIHAI STELIAN PALATUL COPIILOR CONSTANTA NEGOITA ANDREEA
2 AGOP IOANA PALATUL COPIILOR CONSTANTA RADULESCU RAMONA
3 AIEREMIEI NICOLAE SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "MITROPOLITUL DOSOFTEI" SUCEAVA TABARCA FRUSINA
4 ALBU MIHNEA TEODOR PALATUL COPIILOR CONSTANţA RăDULESCU RAMONA
5 ANDREI BATEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
6 ANGHEL LAURA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
7 ANUSCA DAVID ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA, ANCA KNOPF
8 ASAN AILIN LICEUL TEORETIC "OVIDIUS" CONSTANTA NITU ALINA - ELENA
9 BANCU COSMIN PALATUL COPIILOR CONSTANTA NEGOITA ANDREEA
10 BARBAT MATEI COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" CLUJ-NAPOCA TARTA BUHAN ELENA
11 BăLTOI MATEI COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
12 BELEUZ MARIUS ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
13 BEU MIHAI ROBERT PALATUL COPIILOR CONSTANTA RĂDULESCU RAMONA
14 BILECA ALEXANDRU THEODOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
15 BIRSASTEANU RADU MIHAI PALATUL COPIILOR RADULESCU RAMONA
16 BORCA BOGDAN GABRIEL LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA IVASCU ILICI SILCA, OANA FIAT
17 CÂRLAN SILVIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
18 CERNIS DENIS SEBASTIAN PALATUL COPIILOR CONSTANTA NEGOITA ANDREEA
19 CHIRITA DAVID CODRUT COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
20 CHIRITA VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
21 CIOCOIU SABINA ȘCOALA GIMNAZIALă NR.15 OANA VIOLETA
22 CIUTACU DARIUS COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RÎPEANU LUMINIțA
23 CONSTANTIN ANCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
24 CONSTANTINESCU MIHAI PALATUL NAțIONAL AL COPIILOR BOCA VALENTIN
25 CONTRAS ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE CONTRAS DIANA, CALIN LAURA
26 CRISTINESCU DARIUS COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RAPEANU LUMINITA
27 DAFINOIU LAURENTIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
28 DEYAN TATOMIR PALATUL COPIILOR CONSTANȚA NEGOIȚĂ ANDREEA
29 DICULESCU MICHELEL SCOALA VIETII TIMISESCU RARES
30 DINU VLAD MARIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VIOLETA VISINESCU
31 DOBRE DARIUS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA VIOLETA GRECEA
32 DOLEJAN FILIP-DIMITRI PALATUL NATIONAL AL COPIILOR BOCA VALENTIN
33 DRAGODAN HORATIU TRAIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
34 DRAGOMIRESCU AIDA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA KISCH MARIANA
35 DUCA IOANA-ADELINA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VIOLETA VISINESCU
36 DUMITRESCU ANA GABRIELA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
37 DUMITRESCU SARA MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
38 DUPă Mă BOGDAN SCOALA GIMNAZIALă ION CREANGă TÂRGU NEAMT ARAMă-PăSăLăU CARMEN
39 DUTU DAMIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
40 ENACHE ANDREI PALATUL NATIONAL AL COPIILOR BOCA VALENTIN
41 GAVRIZI KATERINA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA, ANCA KNOPF
42 GEAMBAZU IULIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NESTOR OPREAN NR.2 FIAT OANA, KERESTEZ LUMINITA
43 GRECU BOGDAN GEORGE PALATUL COPIILOR CONSTANȚA NEGOIȚĂ ANDREEA
44 HARALAMBIE ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
45 HERASTEANU GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "MARTISOR" BOCA VALENTIN
46 IANOS ALEX MARIAN COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE CONTRAS DIANA
47 ILEANA SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
48 IONASCU MIHAELA LICEUL TEHNOLOGIC BAIA DE FIER ADAM DOINA IOANA
49 IONESCU TEODORA-ELPIDIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IZABELA COMAN, SIMONA IONESCU
50 ISTRATE ANDREEA-RUXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
51 ITU SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
52 LAITIN VICTOR NICOLAS LICEUL PEDAGOGIC "CARMEN SYLVA" TIMISOARA OANA FIAT,LUMINITA KERESZTES
53 LAPADUTA MARIA TEODORA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
54 LECA GABRIEL LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA MAGAZ GEORGETA
55 LEU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RAPEANU LUMINITA
56 LUDOSANU LUCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
57 MACOVEI MARA IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
58 MARCU ARIANNA-NADIA PALATUL COPIILOR CONSTANTA NEGOITA ANDREEA
59 MARE LUCAS COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE CONTRAS DIANA, CALIN LAURA
60 MARINESCU LUCA DANIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA VIOLETA GRECEA
61 MARINESCU SERGIU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LUMINITA RAPEANU
62 MARMANDIU RUXANDRA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
63 MASAR DRAGOS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
64 MATEI MORTICI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA,ANCA KNOPF
65 MICU ANA ILINCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA,KNOPF ANCA
66 MIHALCEA ALINA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RAPEANU LUMINITA
67 MIRCEA MARIA IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
68 MIRICA VICTOR LICEUL TEORETIC "OVIDIUS" CONSTANTA NITU ALINA ELENA
69 MOLDOVEANU THEODOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
70 MURGILAS MIHAI-RARES COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
71 MUSESCU ILINCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
72 NICOLAE DAN STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA, MARIANA KRIS
73 NITA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
74 OANCEA-NEGOIță TEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 TARGU OCNA BOTEZATU RALUCA
75 PATILEA MARIA STEFANIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
76 PATRASCU TUDOR PALATUL COPIILOR CONSTANţA RăDULESCU RAMONA
77 PăUNESCU ALEXIA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI CONSTANTINESCU CRISTINA
78 PESCARU THEODOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
79 PETRARU ALEX LICEUL TEHNOLOGIC "HENRI COANDA" BUZAU GHITA
80 PETROIESC MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
81 PINZARI ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 FLOREA
82 PISCOTEL VLADIMIRESCU LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA TIMISOARA COSTEL BOLMADIR
83 PISLARU ERIC COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
84 PLOHI DAN-IOAN SCOALA GIMNAZIALA NR 46, CYGNUS COMPUTERS MARIANA KISCH
85 POPA CORINA MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI DICU LOREDANA
86 POPESCU DAVID COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
87 PREDA ILINCA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI RÎPEANU LUMINIțA
88 PREOTEASA ANDREI ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ POMPILIU MARCEA, TG-JIU OPREA RADU / PREOTEASA CARMEN - FLORINA
89 RAT NATALIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
90 RIZEA VENETIA FRUMOASA GRUPUL SCOLAR "ION GHICA" OLTENITA GHEORGHEANU IONITA
91 ROSU MIRUNA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RÎPEANU LUMINIțA
92 SABOU MARK-DARIAN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL"/CENTRUL DE EXCELENTA VIDA FELICIA
93 SAVA DENIS MATEI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
94 SAVU STEFAN CATALIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
95 SELARU VALERIA MARIA PALATUL COPIILOR CONSTANTA RADULESCU RAMONA
96 SERBAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA VIO GRECEA
97 SIROP ANDREEA IOANA PALATUL COPIILOR CONSTANTA RĂDULESCU RAMONA
98 SPILCA IOAN CRISTIAN LICEUL TEHNOLOGIC BAIA DE FIER ADAM DOINA IOANA
99 STANCIU VALENTIN SCOALA GENERALA GIMNAZIALA CU CLASELE 5-8 RANCACIOV FILOTESCU CORNEL
100 STEFAN STANICA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
101 STOIAN TEODORA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RÎPEANU LUMINIțA
102 STOIAN TEODORA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RÎPEANU LUMINIțA
103 STULIANEC ADRIAN LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA IVASCU-ILICI SILCA
104 STURZU STEFAN TEODOR COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RAPEANU LUMINITA
105 TAROIU ALMIRA PALATUL COPIILOR NEGOITA ANDREEA
106 TEODORESCU LARA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
107 THANOS NIGGER SCHOOL 2016 LIL PUMP,TESLA
108 TILINA MATEI ȘERBAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RÎPEANU LUMINIțA
109 TOADER MIHNEA GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
110 TOMA LUCIANA-IOANA PALATUL COPIILOR CONSTANTA NEGOITA ANDREEA
111 TOPALA ELENA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
112 TRICA IOANA ANISIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
113 TUBAC CALIN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
114 TUDOR ANDREI SCOALA NR. 117 MARIANA KISCH
115 TUFARU EMILIA IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
116 UNGUREANU ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 VALENTIN BOCA
117 VAMESU PAVEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA , KNOPF ANCA
118 VANGHELICESCU STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
119 VARIA ANA-MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
120 VISAN MIHNEA ALEXANDRU SCOALA, CYGNUS COMPUTER KISCH MARIANA
121 VLADUT EDUARD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
122 VOINEA ALEXANDRU IURIE COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
123 VRAJA LUCA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SANDOR NICOLETA, VIDA FELICIA
124 VRAJA LUCA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE VIDA FELICIA, ȘANDOR NICOLETA
125 ZANE AGNES COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI DOAMNA LUMINITA
126 ZANE AGNES COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI DOAMNA LUMINITA
Secțiunea 5-6 avansați
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ALBERT TEODOR STEFAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI ANDREESCU GEORGIANA
2 ANDREI ILEANA MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RÎPEANU LUMINIțA
3 ARSENOIU IULIAN GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "INGINER GHEORGHE PANCULESCU" VALENII DE MUNTE LICA DANIELA
4 BADEA THEODOR IULIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RAPEANU LUMINITA
5 BALAN STEFAN MIHAI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI ANDREESCU GEORGIANA
6 BOICU IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
7 BRIHACESCU TOMA LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA IVASCU-ILICI SILCA
8 CALOTă ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" FRÂNCU CRISTIAN, KNOPF ANCA, COMAN ISABELA
9 CHIRIAC ALEX COLEGIUL TEHNIC "MIHAI BACESCU" FALTICENI CRISTI ACATRINEI-VASILIU
10 CIUTEA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
11 CONSTANTINESCU SERGIU COLEGIUL NATIONAL "B. P. HASDEU" MUNICIPIUL BUZAU POP ANA MARIA
12 CREANGA COSMIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA , VICTOR MANZ
13 CRISAN ANDREI BOGDAN COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA FIAT OANA, KERESZTES LUMINIţA
14 DIACONU ALEXIA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA, KNOPF ANCA
15 DOBROMIR VLAD-ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA KISCK MARIANA, TRIFAN GEORGE, CABAS ALI
16 DOLEJAN FILIP-DIMITRI PALATUL NATIONAL AL COPIILOR BOCA VALENTIN
17 DRAGOMIR DENISA ELENA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA, ANCA KNOPF, IZABELA COMAN
18 DRAGOMIRESCU AIDA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA KISCH MARIANA
19 DUMITRASCU STEFAN ALEXANDRU LICEUL TEORETIC "WILLIAM SHAKESPEARE" CRISTINA IORDAICHE
20 DUMITRU ANDRA MIHAELA COLEGIUL NATIONAL "B. P. HASDEU" MUNICIPIUL BUZAU POP ANNA MARIA
21 GHEORGHIU VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
22 GHICA ALEXANDRU DARIUS COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR" MARIANA KISCH ,DUMITRU SILVIU
23 GHICA TUDOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH, ALI CABAS
24 GRANAT ANDREI-IONT LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA PILAT MIHAELA POPA GABRIELA
25 GRECU TUDOR STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" CRISTIAN FRANCU, ALINA-GABRIELA BOCA
26 HAVRICS SEBASTIAN GABRIEL LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA SILCA IVANOVICI
27 ILIE LUCA MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CRISTIAN FRANCU, ALI CABAS
28 IONESCU IOAN DORIAN SCOALA MIRCEA CEL BATRAN CURTEA DE ARGES BARBU VASILE
29 IONESCU MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RÎPEANU LUMINIțA
30 IPATE ELISA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CRISTI FRANCU
31 ISLEAM BILGHIN SCOALA GIMNAZIALA SPECTRUM CONSTANTA MEHEMT EDEN
32 MARCIUC ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.97 BOCA VALENTIN
33 MEIROSU STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DANA LICA
34 MELINTIOI GEORGE ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" BOCA VALENTIN
35 MIHAILESCU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
36 MILITARU MIHAI ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI ANDREESCU GEORGIANA
37 MOCANU MIHAI-ADRIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" CRISTIAN FRANCU
38 MOLDOVAN LAURA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
39 MUșAT TUDOR ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" CRISTIAN FRANCU. ISABELA COMAN
40 NECULAU RARES-ANDREI COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI DAU LILIANA
41 NICOLA STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" AM ABSOLVIT DEJA
42 NICU ALEXANDRU CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CRISTIAN FRANCU,ALI CABAS,MARIANA KISCH
43 OLARU RICARDO LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH
44 PăUNESCU ALEXIA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI CONSTANTINESCU CRISTINA
45 PETRESCU IOAN STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ANCA KNOPF, ALINA BOCA
46 PISLARU LUCA EMILIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
47 POPESCU DARIA MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
48 POPESCU DARIA MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
49 POPESCU ERIK MAXIMILIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
50 POPESCU TUDOR DAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CATALIN POPESCU
51 REBENGIUC MIRCEA MAXIM COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" Cristian Francu, Alina Boca
52 ROINIţă ALEXANDRU-GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" FOCSANI OPREA MARILENA
53 SAVU STEFAN CATALIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
54 STAN IONUT LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, VICTOR MANZ, CERCELESCU SERBAN
55 STANCIU RARES STEFAN SCOALA GIMNAZIALA SPECTRUM CONSTANTA MEMET EDEN
56 ŞAIZECIşINOUă ICSDE BRO SCOALA ICSDE CUTARE VASILESCU
57 TATOMIR TEODOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS / CRISTIAN FRÂNCU
58 TEODORESCU NICOLAS ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CRISTIAN FRANCU SI ALI CABAS
59 TIRU ANDREI DRAGOS LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA IVASCU-ILICI SILCA, FIAT OANA, KERESZTES LUMINIţA
60 TUDOSE FILIP COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
61 UDROIU TEODORA MARIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
62 VOICU TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA, ANCA KNOPF, CRISTIAN FRÂNCU
Secțiunea 7-8 începători
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ABABEI FELICIA COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" GALATI IORDACHE EVDOCHIA
2 ALBU MARA SÂNZIANA PALATUL COPIILOR CONSTANTA RăDULESCU RAMONA
3 ALBUICA OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
4 APOSTOL ANISIA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
5 ARDELEANU OANA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV OLTEANU COSTEL
6 BIRCA STEFAN COLEGIUL NATIONAL BILINGV "GEORGE COSBUC" MARIANA KISCH
7 BONTARU VICTOR PALATUL COPIILOR CONSTANţA RăDULESCU RAMONA
8 CALIN DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR 79, CYGNUS COMPUTERS MARIANA KISCH
9 CIOC ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA VICTOR VALCOVICI GALATI MUNTEANU MADALINA
10 CIOCOIU RALUCA ȘCOALA GIMNAZIALă NR.15 OANA VIOLETA
11 DOBRA NICOLETA EMILIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
12 DRAGHIA AUREL GEORGESCU GRUP SCOLAR TRANSPORTURI AUTO CALARASI GEORGESCU MIHAI ELA
13 DRAGHICI PAUL COLEGIUL NATIONAL "IENACHITA VACARESCU" TARGOVISTE VLAD CATALINA
14 DRAGIC SVOBODA EMIL LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMISOARA DONCIC LUKAS
15 DRAGNE LIVIA ROBERTA COLEGIUL NATIONAL "CONSTANTIN CANTACUZINO" TARGOVISTE GHEORGHE SPIRIDON
16 DUMBCILA VEORIKA SCOALA CU ELEVI HANDIKAPATI CIUMEGI DRAGNEA LIVIU
17 DUță ANDREI SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RÂPEANU LUMINIțA
18 EFTIMIE RADUCU SCOALA GIMNAZIALA SMARANDA GHEORGHIU TARGOVISTE VASILESCU CRISTIAN
19 EROGLU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC BILINGV "MIGUEL DE CERVANTES" MARIANA KISCH
20 GHEORGHE ION SCOALA GIMNAZIALA "I. ALEXANDRU BRATESCU VOINESTI" TARGOVISTE STANCIU LIDIA
21 GHIBERDIC DAVID SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 MARIANA KISCH
22 HANGU CALIN SCOALA GIMNAZIALA NR 195,CYGNUS COMPUTER KISCH MARIANA
23 HORNEA GIGEL COLEGIUL TEHNIC BALS DOSPRA FELICIA
24 IONESCU MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 117 TRIFAN GEORGE, IONESCU SIMONA
25 IVAN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR. 195 KISCH MARIANA
26 LUCA ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH
27 PANDELE VIORICA THE MARK TWAIN INTERNATIONAL SCHOOL TRAIAN ILIESCU
28 PAUN ALEXANDRU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "IENACHITA VACARESCU" TARGOVISTE VLAD CATALINA
29 POPESCU ERIK MAXIMILIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
30 SAROFIN CRISTIAN PALATUL COPIILOR CONSTANțA RăDULESCU RAMONA
31 STANESCU MATEI OCTAVIAN SCOALA GIMNAZIALA SPECTRUM MEMET EDEN
32 TIRZIU PETRE CALIN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH
33 TRăISTARU DRAGOș COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
34 VELEAT VALENTINA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI NăSTASE LUMINITA
Secțiunea 7-8 avansați
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ALBU VICTOR SCOALA GIMNAZIALA NUMARUL 79, CYGNUS COMPUTER KISCK MARIANA
2 ANDREESCU MIHNEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCH
3 APOPEI IONICA LICEUL DE ARTE "DINU LIPATTI" PITESTI ION
4 APROFIREI DOREL LICEUL TEORETIC "JEAN BART" SULINA KELEMEN IONEL
5 CAZAN DORIN COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
6 DOBLEAGA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
7 DONțU ALEX-MIHAI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RÎPEANU LUMINIțA
8 DUMITRU ALEXANDRU DANIEL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
9 GOREA DENISA-MARIA COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" TG MURES DRAGUS ANDREEA
10 HAIVAS VLAD ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" VICTOR MANZ
11 HANțIG LORENA-MARIA COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" CLUJ-NAPOCA VAIDA DANA
12 IVAN DRAGOS CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 MARIANA KISCH
13 LAZARESCU ANDREI VLAD SCOALA GIMNAZIALA NUMARUL 56 , CYGNUS COMPUTER MARIANA KISCH
14 MOLDOVAN ANDREI SCOALA CENTRALA MARIANA KISCH
15 NEAGOIE MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" VICTOR MANZ, MARIANA KISCH
16 NOJEA RAZVAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SABOU RITA
17 PADURE DAMIAN SC. GIM NR 56, CYGNUS COMPUTER KISCH MARIANA
18 PAVEL MIHAI GEORGE COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRAN" CONSTANTA GEARAP MIHAELA
19 POP GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "LIVIU REBREANU" BISTRITA CANDALE SILVIU
20 POPESCU ERIK MAXIMILIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
21 PREDESCU SEBASTIAN ION COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
22 STAN BRIANNA-ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TRAIAN LALESCU" HUNEDOARA DIANA MUSCALAGIU
23 STANESCU MATEI OCTAVIAN SCOALA GIMNAZIALA SPECTRUM MEMET EDEN
24 STEFANESCO PATRICIA COLEGIUL "BRAD SEGAL" TULCEA TAMAIE AURICA
25 STERE TEODOR COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
26 TABARA ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
27 TAGA STEFAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI DANA LICA SI RAPEANU LUMINITA
28 TIMISESCU STEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 , CYGNUS COMPUTER MARIANA KISCH
29 TITIANU MIHAI CEZAR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PUDAK NURBERDYEV
30 TITIANU MIHAI CEZAR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PUDAK NURBERDYEV
31 VELEAT VALENTINA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI NăSTASE LUMINITA
32 VERZOTTI MATTEO-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MANZ VICTOR, ANCA KNOPF
33 ZARAFIU MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR 56, CYGNUS COMPUTER MARIANA KISCH, DRAGOS KISCH
34 ZOB ALEXANDRU MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR 49, CYGNUS COMPUTER MARIANA KISCH
Secțiunea 9-10 începători
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ABAGIU MIHAI STELIAN PALATUL COPIILOR CONSTANTA NEGOITA ANDREEA
2 ALBU MIHAI LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA IORDAICHE CRISTINA, ROSU OVIDIU
3 ALEXAN VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCH
4 ALEXANDRU GHEORGHIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" CARMEN MINCA
5 ALEXE BIANCA-IOANA COLEGIUL NATIONAL "D.CANTEMIR" ONESTI OTILIA PANFIL
6 ANCUȚESCU ALEXANDRU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN-FLORINA
7 ANDREEA PÎRLOG COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA șI NăSTASE LUMINIțA
8 ANDREI BATEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
9 ANDRIES ANDREI STEFAN COLEGIUL NATIONAL "D.CANTEMIR" ONESTI IFRIM ALIANA
10 ANGHEL STEFANIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" SIMONA IONESCU
11 ANTONESCU IONUT ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
12 ARIMIA ANDREEA -ȘTEFANIA COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN-FLORINA
13 ARMACZKI ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
14 ASOLTANEI ȘERBAN COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN LARIU SILVIU
15 BADESCU ANDREEA CODRUTA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA
16 BALDOVIN RAZVAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" CRISTINA OLARU, IRINA IOSIPESCU
17 BALINT TIBOR LUKASZ COLEGIUL REFORMAT "BACZKAMADARASI KIS GERGELY" ODORHEIU SECUIESC PETER BANYAI
18 BALUTA LUCIAN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU EUGENIA-MARIA OHOTA
19 BARBIERU CRINA LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA IORDAICHE CRISTINA, ROSU OVIDIU
20 BARBU EDUARD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
21 BASARÂM ȘTEFAN LICEUL TEORETIC "OVIDIUS" CONSTANTA NIȚU ALINA-ELENA
22 BăDICă IOANA MIRUNA LICEUL TEORETIC "CALLATIS" POPA GABRIELA MARIA
23 BOBEȘ MIRUNA LICEUL TEORETIC "OVIDIUS" CONSTANTA NIȚU ALINA-ELENA
24 BOGDAN ANDREI MARIAN COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
25 BOTEZATU BIANCA COLEGIUL NATIONAL "D.CANTEMIR" ONESTI IFRIM ALIANA
26 BOTOC INDI LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA IORDAICHE CRISTINA
27 BRAD OANA COLEGIUL NATIONAL "LIVIU REBREANU" BISTRITA CANDALE SILVIU
28 BRAETE GLADIS-ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN-FLORINA
29 BRASLASU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
30 BUJOREANU VLAD-MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" CARMEN MINCA
31 BURCA MATEI COLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA" TARGOVISTE ALBU RODICA
32 BUSUIOC ANDREI EMILIAN COLEGIUL NATIONAL "D.CANTEMIR" ONESTI ALIANA IFRIM
33 CÎRSTEA ANDREI DANIEL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RÎPEANU LUMINIțA
34 CADAR ELENA-MANUELA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
35 CALOMFIRESCU VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" SIMONA IONESCU
36 CALOMFIRESCU VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" SIMONA IONESCU
37 CALUGARU GLAD-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI NASTASE LUMINITA
38 CAMBURU CALIN ANTOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" SIMONA IONESCU
39 CARAMALAU MIHNEA IOAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA,VISINESCU VIOLETA
40 CAZAN DORIN COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
41 CăPROIU VICTOR COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR" MARIANA KISCH
42 CHIRITA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI LUMINITA NASTASE
43 CIOLTAN ANDREI FLORIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
44 Cîciu Alin Marius Giuliano COLEGIUL NATIONAL "A.I.CUZA" CORABIA ANTONESCU CăTăLIN, DAşOVEANU LAURENțIU
45 CLIPICIOIU CIPRIAN ROBERT COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN-FLORINA
46 COJOCARU ANDREI-LAURENTIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA
47 COJOCARU ANDREI-LAURENTIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA
48 CONSTANTIN ANCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
49 CONSTANTIN STEFAN COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
50 CONSTANTINESCU DIANA OLGUȚA LICEUL TEORETIC "OVIDIUS" CONSTANTA NIȚU ALINA-ELENA
51 CONSTANTINESCU RADU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" KISCH MARIANA
52 COZMA ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VIșINESCU VIOLETA
53 CREțU TUDOR ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
54 CUCU MIHAI RĂZVAN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN-FLORINA
55 CUPȘAN TEODORA - VANESSA LICEUL TEORETIC "OVIDIUS" CONSTANTA NIȚU ALINA-ELENA
56 DAN ANDREEA IOANA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
57 DEACONESCU ALEXANDRU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN-FLORINA
58 DIACONU CEZAR COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI PROF. ARSENI FLORENTINA
59 DINCĂ MARIUS ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU RUNCEANU ANA-MIHAELA / PREOTEASA CARMEN - FLORINA
60 DOBRIşOR VIOREL COLEGIUL NATIONAL "A.I.CUZA" CORABIA ANTONESCU CăTăLIN, DAşOVEANU LAURENțIU
61 DRAGOMIR DENISA ELENA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA, ANCA KNOPF, IZABELA COMAN
62 DUCA ELENA ADELINA COLEGIUL NATIONAL "JEAN MONNET", MUNICIPIUL PLOIESTI LUNGESCU VIOLETA
63 DUMITRACHE MARIAN RADU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI SCHEAU CONSTANTIN
64 DUMITRIU RAZVAN CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" CRISTINA OLARU
65 DUMITRU ANASTASIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
66 EZARU RADU ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RÎPEANU LUMINIțA
67 FLOREA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" CRISTINA OLARU
68 FLORESCU BOGDAN ILIE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
69 FOLEA TEODOR COLEGIUL NATIONAL "JEAN MONNET", MUNICIPIUL PLOIESTI LUNGESCU VIOLETA
70 FRONEA GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" OLARU CRISTINA, IOSUPESCU IRINA
71 FRUSINOIU STEFAN COLEGIUL NATIONAL "JEAN MONNET", MUNICIPIUL PLOIESTI LUNGESCU VIOLETA
72 GAVRIZI MIRCEA LUCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" LAURA UNGUREANU, ANCA KNOPF
73 GEORGE TEODORESCU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
74 GEORGESCU RADU COLEGIUL NATIONAL "SFANTUL SAVA" MARIANA KISCK
75 GHEORGHE IONUT ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" OLARU CRISTINA, IOSUPESCU IRINA
76 GHEORGHIȚĂ VLAD - GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
77 GHINCEA MATEI Colegiul National Sfântul Sava BOCA VALENTIN
78 GHINEA BOGDAN-FLORIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VIOLETA VISINESCU
79 GHIȚĂ ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
80 GRAUR DAN MIHAI LICEUL TEORETIC "OVIDIUS" CONSTANTA NIȚU ALINA-ELENA
81 GRIGORE MATEI COLEGIUL NATIONAL "SFANTUL SAVA" BOCA VALENTIN
82 GRIGORE MIHAI COLEGIUL NATIONAL "JEAN MONNET", MUNICIPIUL PLOIESTI VIOLETA LUNGESCU
83 GRIGORUț OCTAVIAN DOMINIC COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE NICOLETA ȘANDOR
84 GUREANU RAUL IOAN COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU ȘIșIROI ADRIAN ROMEO
85 HANGHICEL RĂZVAN-MIHAI COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN GAVRIL PETRU FLORIN
86 HUICA TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" CRISTINA OLARU, IRINA IOSUPESCU
87 IANCU ANDREEA CRISTINA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
88 IGNAT ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
89 ILIESCU ANDREI TUDOR COLEGIUL NATIONAL "D.CANTEMIR" ONESTI IFRIM ALIANA
90 IOANA POPESCU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI ALICE GEORGESCU
91 ION MARIA- MAGDALENA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
92 IONESCU PETRA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANA
93 IONITA DANIEL ANDREI COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
94 IORDăCHESCU DELIA COLEGIUL NATIONAL "SFANTUL SAVA" DIANA POPESCU
95 ISMAIL LATIF MESUT LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA MEMET EDEN
96 LAZAR VLAD-EDUARD COLEGIUL "NICOLAE TITULESCU" BRASOV MARIA POPOVICI
97 LESARU ANDI GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" OLARU CRISTINA, IOSUPESCU IRINA
98 LICA MIRCEA TUDOR COLEGIUL NATIONAL BILINGV "GEORGE COSBUC" MARIANA KISCH
99 LOREDANA ANDREEA STANESCU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
100 LUCA ANDREI CYNUS COMPUTER MARIANA KISCH
101 LUNGU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
102 MARGINEANU ANDREEA PALATUL COPIILOR CONSTANTA RADULESCU RAMONA
103 MARGINEANU ANDREEA PALATUL COPIILOR CONSTANTA RADULESCU RAMONA
104 MARICA LARISA-ANCA COLEGIUL NATIONAL "D.CANTEMIR" ONESTI PANFIL OTILIA
105 MARTIN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "C.NEGRI" TIRGU OCNA RALUCA BOTEZATU
106 MARTIș ROBERT MARIAN COLEGIUL NATIONAL "C.NEGRI" TIRGU OCNA RALUCA BOTEZATU
107 MATEI RARES COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
108 MăRGăRIT DARIUS COLEGIUL NATIONAL "DR. IOAN MESOTA" BRASOV POPOVICI MARIA
109 MERLă ANTONIU - ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RÎPEANU LUMINIțA
110 MIHAI ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
111 MIHAILA RAZVAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" CRISTINA OLARU
112 MIHAILA VALENTIN-VLAD COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI SCHEAU CONSTANTIN
113 MIțURCă ALEXANDRA ȘTEFANIA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
114 MOCANU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA HATMANU MIHAELA
115 MORARU EDUARD CYGNUS COMPUTERS KISCH MARIANA
116 MUNTEANU STEFAN COLEGIUL NATIONAL "C.NEGRI" TIRGU OCNA OANCEA CECILIA
117 MURESAN VICTOR COLEGIUL NATIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA CORINA MATEI
118 NACUTA STEFAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA MEMET EDEN
119 NAE MIHNEA SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
120 NASTASE-ALEXANDRU IUSTIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VIOLETA VISINESCU
121 NECHITA SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" KISCH MARIANA
122 NEDELCU GABRIEL ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU TOMULESCU VASILICA
123 NEGREA VLAD ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA
124 NICOLAE ANTONIO CRISTIAN COLEGIUL "NICOLAE TITULESCU" BRASOV MARIA POPOVICI
125 NICOLESCU ALEXANDRU-CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DANA LICA
126 NICULA MARIA CRISTINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
127 NITA ANDREI LICEUL TEORETIC "SFINTII TREI IERARHI", CYGNUS COMPUTER KISCH MARIANA
128 NITOI ALEXANDRA GEORGIANA LICEUL TEORETIC "IANCU C. VISSARION" TITU PREDESCU GHEORGHE
129 NITOIU EVELINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ANCA KNOPF
130 NITU VLAD-PETRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
131 NITULEASA MATEI COLEGIUL NATIONAL "ION CREANGA" KISCK MARIANA
132 PANA ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
133 PANAINTE RALUCA LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA ROșU OVIDIU, IORDAICHE CRISTINA
134 PANAIT ANDREEA ALINA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
135 PANDURU IULIA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
136 PANE RAUL FLORINEL COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU OHOTA EUGENIA
137 PARVULESCU DARIA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" CRISTINA OLARU
138 PASARE DENIS FLORIN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU VASILICA TOMULESCU
139 PASăRE VLăDUț FLAVIUS COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU VASILICA TOMULESCU
140 PAșCA TUDOR LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA CRISTINA IORDAICHE
141 PATRASCU ADRIAN OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VIOLETA VISINESCU
142 PATROESCU ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU TOMULESCU VASILICA
143 PAVELESCU FLORIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" SIMONA IONESCU
144 PăTROESCU CASIAN LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA IORDAICHE CRISTINA
145 PETCU EDUARD GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
146 PETEC RĂZVAN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU TOMULESCU VASILICA
147 PETRESCU ALEXANDRU ANTONIO COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" DOAMNA ANCA KNOPF, ALINA BOCA, IRINA IOSUPESCU
148 PETRESCU HORIA COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR" MARIANA KISCH
149 PETRESCU MIHNEA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA
150 PETRICA GHEORGHE-VLADIMIR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" LAURA UNGUREANU/VICTOR MANZ
151 PETRILA CLAUDIU-NICOLAE COLEGIUL NATIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA MATEI CORINA
152 PIETRUSEL ADELIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA
153 POPA ANDREI COLEGIUL NATIONAL "D.CANTEMIR" ONESTI ALIANA IFRIM
154 POPA ROBERT-IONUT COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA
155 POPESCU ALEXANDRU IULIAN COLEGIUL NATIONAL "DR. IOAN MESOTA" BRASOV MARIA POPOVICI
156 POPESCU ALEXANDRU-IONUȚ COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN-FLORINA
157 POPESCU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" CRISTINA OLARU , IRINA IOSUPESCU
158 POPESCU DIANA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" DANIELA OPRESCU
159 POPESCU TIBERIU SCOALA "SPECTRUM" CONSTANTA MEMET EDEN
160 POSMANGIU SILVIU COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA HATMANU MIHAELA
161 PREDA CRISTIAN LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
162 PREDA MARIA-ELENA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI SCHEAU CONSTANTIN
163 PREDESCU ANA MARIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
164 PRICOPE MARIUS ANDREI COLEGIUL NATIONAL "D.CANTEMIR" ONESTI ALIANA IFRIM
165 PUIU IONICA LARISA LICEUL TEORETIC NOVACI TAPIRDEA SIMONA
166 RADU GEORGE-MARIAN COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
167 RADU ILIE COLEGIUL NATIONAL "LIVIU REBREANU" BISTRITA CANDALE SILVIU
168 RADULESCU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "VLADIMIR STREINU" GAESTI DUMITRU POPESCU
169 ROMAN ONISIM CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
170 SÎRBU ALEXANDRU-PAUL COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU MORAR FLORIN
171 SANDU RARES COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
172 SANDU VALENTIN GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA
173 SARARU DIANA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
174 SARARU DIANA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
175 SCIRTOCEA BIANCA IOANA LICEUL TEORETIC "OVIDIUS" CONSTANTA NIȚU ALINA-ELENA
176 SERBAN IUSTINIAN COLEGIUL NATIONAL "C.NEGRI" TIRGU OCNA RALUCA BOTEZATU
177 SIMA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" OLARU CRISTINA, IOSUPESCU IRINA
178 SOARE JESSICA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
179 SOARE STEFAN DAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU MARIA VIOLETA
180 STAN IOSIF COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" OLARU CRISTINA , IRINA IOSUPESCU
181 STANICA DRAGOS DUMITRU COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
182 STEFAN STANICA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
183 STOENOIU FELIX MARIAN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN-FLORINA
184 STOICA MIHNEA-STEFAN COLEGIUL NATIONAL "I.L. CARAGIALE" MARIANA KISCH
185 STOIECESCU STEFAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
186 STRATULAT CRISTIAN MIHAI LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA IORDAICHE CRISTINA
187 STROIE ANCA GABRIELA COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU TOMULESCU VASILICA
188 SUDITU DARIUS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" KISCH MARIANA
189 SZABO DARIA IOANA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
190 SZTAN ERIC TRAIAN LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN CRISTACHE CRISTINA
191 TANASă ȘTEFANIA-ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "C.NEGRI" TIRGU OCNA BOTEZATU RALUCA
192 TANASE BIANCA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
193 TAPUSI DANIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA
194 TATOIU TEA=ELIZA PALATUL COPIILOR CONSTANTA RADULESCU RAMONA
195 TCACIUC ANDREA LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA JUNEA SANDA
196 TEKASHI 6IX9INE I AM A RAT TREYWAY
197 TIMOFTE ANDREI CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
198 TOMA RAZVAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU MARIA VIOLETA
199 TRANDAFIR BERLIN-VASILE SEMINARUL TEOLOGIC "SF. CALINIC CERNICANUL" TURNU MAGURELE ZADAROJNEA ORLANDO
200 TRIFAN BOGHDAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
201 TUDORIE DAVID COLEGIUL NATIONAL "MATEI BASARAB" MARIANA KISCH
202 URSOIU IOANA CRISTINA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
203 VÎRLAN CRISTIAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VIșINESCU VIOLETA
204 VASII DAN EMANUEL COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VIOLETA VISINESCU
205 VăTășELU MARIA TEODORA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VIșINESCU VIOLETA
206 VIşAN MIHNEA ALEXANDRU ŞCOALA NR. 88, CYGNUS COMPUTE MARIANA KISCH
207 VLAD RARES CONSTANTIN LICEUL TEORETIC "CALLATIS" POPA GABRIELA MARIA
208 VOICU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "D.CANTEMIR" ONESTI OTILIA PANFIL
209 VOICU LAURA LUISA COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU TOMULESCU VASILICA
210 VOINA MARIUS COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" MARIANA KISCH
211 VOINEA ALEXANDRU IURIE COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
212 VRAJA MARCO COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SANDOR NICOLETA, VIDA FELICIA
213 ZIADIN ENIS LUCAS LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA POPA GABRIELA MARIA
214 ZUICA LUCAS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" OLARU CRISTINA,IOSUPESCU IRINA
Secțiunea 9-10 avansați
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ANGHELUTA FILIP COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR" POPA SIMONA MIHAELA
2 ANICA-POPA MIRCEA-PETRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA, IOSUPESCU IRINA
3 ARSENE DENISA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ANCA KNOPF, LAURA UNGUREANU
4 AVRAM RARES - STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANA / VISINESCU VIOLETA
5 BALINT LEONARD-PETRICA COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
6 BANCILA ANDREI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CASIAN PATRASCANU
7 BăLTOI TEODOR IOAN COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
8 BIRSAN VLAD IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCH
9 BOGDAN VLAD MIHAI COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE DANIEL POPA
10 BRABETE MARIUS STELIAN Cygnus Computer, LICEUL TEORETIC "TUDOR VIANU" GIURGIU MARIANA KISCH, CUCIUCH MARIA
11 BUZATU GIULIAN COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA COSTINEANU RALUCA
12 CÎRSTEA ANDREI DANIEL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RÎPEANU LUMINIțA
13 CHIRITA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI LUMINITA NASTASE
14 CHIțAN RAFAEL ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU POPESCU SANDA MIHAELA
15 CIOLTAN ANDREI FLORIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
16 CIRNICI DAVID COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
17 COJOCARU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
18 COSTACHE RADU LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI ȚIBU MIRELA, IVAșC CORNELIA, MAFTEI IONEL, BUTNăRAșU OANA
19 COSTESCU MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCH
20 COTOR ANDREI COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU MORAR FLORIN
21 CREANGA COSMIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA , VICTOR MANZ
22 CRISTEA EDUARD GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" ANCA KNOPF, PREDA VALENTINA
23 CROICIA CONSTANTIN RARES ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" CRISTINA OLARU
24 DOBRICEAN IOAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CASIAN PATRASCANU
25 DRAGAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
26 DRăGăNESCU IOANA-LISANDRA LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA IORDAICHE CRISTINA
27 DREPTACU CRISTIAN POP LICEUL DE ARTE "BALASA DOAMNA" TARGOVISTE FLORIN POPESCU
28 FILAT NICOLAE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA, IRINA IOSUPESCU
29 GASAN CAROL LUCA COLEGIUL NATIONAL "SFANTUL SAVA" BOCA VALENTIN
30 GEORGE TEODORESCU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" COMAN ISABELA
31 JIANU IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ANCA KNOPF, VICTOR MANZ, OANA CHIOVEANU
32 LICA MIRCEA COLEGIUL NATIONAL BILINGV "GEORGE COSBUC" MARIANA KISCH
33 LUGOJAN EMANUEL LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA CRISTINA IORDAICHE
34 MERCAN HORIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCH
35 MIHNEA ANDREESCU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MANZ VICTOR
36 MOLDOVAN ANDREI SCOALA NR.79 ,CYGNUS COMPUTER MARIANA KISCH
37 NECHITA SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" KISCH MARIANA
38 NICULA ANDREI BOGDAN COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE POPA DANIEL
39 NITOIU EVELINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" LAURA UNGUREANU, VICTOR MANZ, ANCA KNOPF
40 OANEA GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA COSTINEANU RALUCA
41 ONUț ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
42 PANă ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
43 PATRASCU ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
44 PAVEL ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA MEMET EDEN
45 PETRESCU ALEXANDRU ANTONIO COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IRINA IOSUPESCU, ALINA BOCA, ANCA KNOPF
46 POP ALEX-NICOLAE COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU MORAR FLORIN
47 PUSCASU RAZVAN STEFAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA MEMET EDEN, ABABEI DANIEL, CASIAN PATRASCANU
48 SAVU DARIA MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
49 SCARLAT MARIUS STEFAN COLEGIUL "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVA TIMPLARU ROXANA
50 STAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" LAURA UNGUREANU
51 ȘONTEA ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA, IRINA IOSUPESCU
52 TAGA STEFAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI DANA LICA SI RAPEANU LUMINITA
53 TANASESCU LUCA FLORIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCH
Secțiunea 11-12
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ANDREESCU MIHNEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" GEORGE TRIFAN
2 BADEA DRAGOS COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
3 BAZAC TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCH
4 BIRSAN VLAD IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCH
5 BOTOCAN CRISTIAN-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR" KISCH MARIANA
6 BRABETE MARIUS STELIAN CYGNUS COMPUTER, LICEUL TEORETIC " TUDOR VIANU" GIURGIU KISCH MARIANA, CUCIUCH MARIA
7 BRANET TUDOR-ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
8 CÎRSTEA IOAN CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
9 CALOIAN TUDOR-IOAN COLEGIUL NATIONAL "B. P. HASDEU" MUNICIPIUL BUZAU NICU OLAROIU
10 CALOIAN TUDOR-IOAN COLEGIUL NATIONAL "B. P. HASDEU" MUNICIPIUL BUZAU NICU OLAROIU
11 CAPMARE ALEX COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
12 CATRINESCU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" SIMONA NESCU
13 CăRARE CLAUDIU COLEGIUL NATIONAL "EUDOXIU HURMUZACHI" RADAUTI COAJă GABRIELA
14 CERCELESCU ŞERBAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA TAMIO-VESA NAKAJIMA
15 COSTESCU MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCH
16 CRACIUN FLAVIU COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
17 CREțOIU PATRICIA COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU ȘOVăILă CRISTIAN
18 DANCăU RAREș ANDREI COLEGIUL NATIONAL "FERDINAND I" BACAU CăTăRăU MIHAELA
19 DANICICO GEORGE IULIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SANDOR NICOLETA
20 DASCALESCU STEFAN COSMIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA NEAMT MANOLACHE GHEORGHE
21 DICIANU IOAN-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE BALCESCU" BRAILA TONCEA CRISTIAN
22 DIMA CAROL VALENTIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" UNGUREANU LAURA
23 DINU CATALIN-VIOREL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
24 DRAGHICI TIBERIU LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CANDESCU VAIDA
25 DRAGULIN DAVID COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
26 DUMITRU RADU ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
27 EPURE ANDA-RALUCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" UNGUREANU LAURA, CATALINA ENESCU, VICTOR MANZ
28 FURTUNA LUCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
29 GIGEL GIGELUTU LICEUL TEORETIC HYPERION ALE RUXI SHOW
30 HARANGUș CRISTINA-DANIELA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TRAIAN LALESCU" HUNEDOARA PETRAș TEODORA
31 HASAN EREN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA MEMET EDEN
32 HRISTACHE RUXANDRA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" SACUIU SILVIU
33 ILASI IOAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
34 IVANCENCO SEBASTIAN LICEUL TEORETIC "JEAN BART" SULINA KELEMEN IONEL
35 KOVACS FEKETE SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX CLUJ-NAPOCA CIPRIAN CHERECHES
36 LAVRIC DANIEL-BENIAMIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VIOLETA MARIA VISINESCU
37 LEFTERIE ALEXANDRU-IULIAN COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" KISCH MARIANA
38 LITA ROBERT COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA VIOLETA GRECEA
39 MATEI MORTICI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA,ANCA KNOPF
40 MIHAI RADOVICI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA MEMET EDEN
41 MIHALCEA GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI DICU LOREDANA
42 MOLDOVAN ANDREI SCOALA NR.79 ,CYGNUS COMPUTER MARIANA KISCH
43 MOTA ANDREI COLEGIUL NATIONAL "VASILE LUCACIU" BAIA MARE MAIDAN ALIN, ALBU DUMITRU
44 NASTASE DANIEL-DUMITRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
45 NEGOITA TUFOR ȘCOALA GIMNAZIALă NR. 79 ANCA KNOPF, DAN URSU
46 NEGOIță ANA ȘCOALA GIMNAZIALă NR. 79 ANCA KNOPF, DAN URSU
47 NICOLAE GEORGE-ALEX COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
48 NITA HORIA TEODOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA MEMET EDEN
49 PAULIUC EDUARD TIMOTEI LICEUL TEORETIC "FILADELFIA" SUCEAVA HRIșCă STELUțA
50 PETCU EDUARD COLEGIUL NATIONAL "SFANTUL SAVA" MARIANA KISCH
51 POPA BOGDAN IOAN LICEUL TEORETIC "AUREL VLAICU" ORășTIE POPA DANIEL
52 POPESCU ANDREI LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA PILAT MIHAELA ELENA
53 POPESCU ANDREI ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU DELIA DABELEA
54 POPESCU MIHAI CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU TOMULESCU VASILICA, TOMULESCU DUMITRU
55 PRICOP TUDOR-CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL "D.CANTEMIR" ONESTI PANFIL OTILIA
56 RIZESCU BOGDAN-CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU SOVAILA CRISTIAN
57 RUSU MIHAIL-CATALIN COLEGIUL "SPIRU HARET", MUNICIPIUL PLOIESTI RADU LUMINITA
58 SAVULESCU STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DANA LICA
59 SCAUERU EDUARD COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE TITEICA" CRETESCU RODICA
60 SIDORENCU OANA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "GH.M. MURGOCI" BRAILA FLORINA MARIN
61 STANCIU CRISTIAN LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA" CLUJ-NAPOCA CHITIUL DANIELA
62 SURDU-BOB ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA
63 TOADER ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCH
64 TODASCA DANIEL COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA PETRISOR ADRIAN, RALUCA COSTINEANU
65 TUDOSE TUDOR-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "D.CANTEMIR" ONESTI PANFIL OTILIA
66 ȚIFUI IOAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA _
67 URDOMINATOR SUNT ORFAN SORIN PARIZEL
68 USURELU FLORIAN ROBERT COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU NODEA EUGEN
69 VILCU ERIC COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU NODEA GABRIELA
70 VIRGHILEANU TEODOR COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA