Rezultate Categoria - Pagini Web Ediția VI (2020)

Rezultate Categoria Pagini Web - Edițua VI (2020)

Proba de Web Development a constat în realizarea unui site/ a unei aplicații web pe o temă propusă de către organizator. Participanţii au trebuit să aibă atât cunoştinţe de web design, cât şi de web development.

La această probă au poaticipat individual căt și echipe de maxim 3 elevi.

PREMII

Felicitări tuturor participanţilor!

Rezultate finale

Temă concurs

Tema a fost publicată în data de 27 februarie 2020 ora 9.00 (descarcă).

Criterii jurizare

Criteriile de jurizare sunt precizate aici.

Concurenți înscriși/ Echipe înscrise

Nr. crt. Nume echipa Nume elevi Nume scoala/ scoli Profesor indrumator
1 #MAKEHEALTHGREATAGAIN TIRZIU ANDREI NICHITA
SECUI RAZVAN CRISTIAN
LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI KISCH MARIANA
2 ABSOLUT KELEMEN ISTVAN
NORBERT LEVENTE
SZÍVDKIA FASZOMAT
LICEUL TEHNOLOGIC "GABOR ARON" TARGU SECUIESC SZENTE LACIKA
3 ALINA DUCA ALINA DUCA

LICEUL TEORETIC „MIRON COSTIN” PAșCANI COșNIță EMILIA-FELICIA
4 ANTIVIRUS TUDOR ALEXANDRU-ANDREI
PETRE ROBERT CRISTIAN
SăNDULESCU TOMA
COLEGIUL NAțIONAL DE INFORMATICă "TUDOR VIANU" VINț CORINA-ELENA
5 BAORSANII FLORIN STRALUCITORU JUMARA
SILVIA PAUNESCU
EMILIA BURTOI
COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTIN CARABELLA EMANUELA PAMELESCU
6 CODEFY BOLGANSCHI ALEXANDRU
NITA MATIAS
FOTEA ALEXANDRU
COLEGIUL NATIONAL "IULIA HASDEU" RADU CRISTINA
7 CODEMAN OPRIșOR ADRIAN - ILIE

COLEGIUL NAțIONAL DE INFORMATICă „MATEI BASARAB” AMăRăZEANU DANA
8 CODEVENGERS TRIFAN GRIGORE GABRIEL
ARAMĂ VLAD ALICAN
VOLANSCHI LUCIAN
CENTRUL LOCAL22 TECUCI - PROGRAMARE CU RĂBDARE RUSU CRISTINEL GABRIEL
9 CSH AVRAM ALEXANDRU VALENTIN
BADEA CLAUDIU
COLEGIUL SPIRU HARET POPA MIRELA
10 DOUBLESOFT CODIță-SîRBU ELA-MARIA
CODIță-SîRBU DENISA-ELENA
COLEGIUL NAțIONAL GEORGE COșBUC MOTRU GIORGESCU ROșU EMILIA
11 ELITE MOCANU VALENTIN GABRIEL

COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI FLORENTINA ARSENI
12 H.TECH NEAGU NICOLAE MARIUS
NEAGU VASILE ION
GEORGESCU STEFAN DANIEL
LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI VASII CRISTIAN
13 HTML,CSS,JS MARIN ALEX

PALATUL COPIILOR RADULESCU RAMONA
14 HTML,CSS,JS MARIN ALEX

PALATUL COPIILOR RADULESCU RAMONA
15 JUNE BUZățEL ANDREI-VALENTIN
RăDULESCU MIHAI ALEXANDRU
COLEGIUL NATIONAL IENACHITA-VACARESCU VLAD CATALINA
16 JUNIMEA FOREVER ONOFREI VICTOR CLAUDIU
HARAGAS CORNELIA
ŞCOALA GIMNAZIALă "GHEORGHE LAZăR" BARCANESTI CRETU MELANIA
17 LEBERVURSTINO PATRICIA KOLN STANESCU

SCOALA GENERALA TANASE SCATIU RIZESCU ILIE
18 LINNDOWS DRAGHICI PAUL

IENACHITA VACARESCU VLAD CATALINA
19 LOWERCASE SBÎNGU ANDREI
JICA RADU JUSTIN
LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU" VASII CRISTIAN
20 LUNCAWEB MOROSANU IUSTIN
NECHITA SILVIU
LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI COSNITA EMILIA-FELICIA
21 M&M OLARU MARA-ANDREEA
LINTE MIRUNA
COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "MATEI BASARAB" GRECEA VIOLETA
22 MOST WWWANTED DRAGOMIR MIHAI
DUMITRU ANASTASIA
C. N. "I. L. CARAGIALE" PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
23 POWERCORE STATE HORIA ȘTEFAN

COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGEALE PLOIESTI ARSENI FLORENTINA
24 S+TEAM DARIA D
ALEX D
CNMV ALICE GEORGESCU
25 SPARKLE NăSTASE MARIA-MAGDALENA
ION SORANA-ELENA
COLEGIUL NAțIONAL PEDAGOGIC ”REGINA MARIA” LUNGESCU VIOLETA
26 TIGRII ANDREI BIRCA
DAVID ROBERT
STEREA ROBERT
COLEGIUL ECONOMIC "ANGHEL RUGINA" VASLUI CHIRITESCU ANA CARMEN
27 TRIDEV GRIGORESCU ALEXANDRU
GROPARU VALENTIN
PLăIAșU ROBERT
C.N. "A I. CUZA" PLOIEșTI DEDU CARMEN/CONSTANTINESCU EMILIA
28 VIKINGA MOLLY MAGDALENA JURAVLETE

ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VIŞINEŞTI DB ALIONTEI DOREL
29 WEB WINGED ALBU MIHNEA TEODOR

SCOALA GIMNAZIALA "SPECTRUM" CONSTANTA RADULESCU RAMONA
30 WHOAMI OPREA IOSIF-GABRIEL

COLEGIUL NATIONAL "IENACHITA VACARESCU" TARGOVISTE VLAD CATALINA
31 WIESANA FOREVER LINCO MARGARINA
UNTURESCU ULEIOS
LICEUL TEHNOLOGIC ORTODOX "ABDULAH IBRAHIM" IVANOV PUTINOV
32 YURI CURTE IULIAN

LICEUL TEORETIC "PANAIT CERNA" SIMA RALUCA
33 ZBANGU 1 ZBANGU ANDREI

LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI VASII CRISTIAN
34 ZBURATORII HEKARISTI CLAUDIU TOADER
ZECHERU FLORIN
VITALIE CRISTINA OLIMPIA
ȘCOALA GIMNAZIALă "MIHAI EMINESCU" PLOIESTI ALEXANDRA LEMNARU